W imieniu Konsorcjum GrowTeam Dorota Wiśniewska

Z przyjemnością rekomenduje Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy jako godnego polecenia partnera biznesowego (coacha i trenera biznesu).

Pan Maciej poprowadził w dniu 21-09-2018 szkolenie zatytułowane „Motywacja w praktyce”. Szkolenie było realizowane dla naszego partnera biznesowego z branży automotiv i objęło 11 osobową grupę projekt menedżerów i inżynierów.

Zakres szkolenia obejmował następujące zagadnienia:
· Elementy motywacji błyskawicznej
· Skuteczna komunikacja z pracownikiem (członkiem zespołu)
· Budowanie motywacji i zaangażowanie pracownika (członka zespołu)
· Proces demotywacji
· Rozwiązywanie konfliktów
· Komunikację międzypokoleniową
· Plan Działań Wdrożeniowych

Pan Maciej Kozubik realizował także wparcie poszkoleniowe: szkolenie uzupełniające w formie webinarium oraz indywidualną opiekę trenerską, dla każdego uczestnika szkolenia, przez okres 30 dni.

Zarówno zakres tematyczny, jak i przydatność zawodowa szkolenia została ocenione przez uczestników i zamawiającego bardzo wysoko.

W naszej opinii Pan Maciej Kozubik z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy gwarantuje wysoką efektywność i jakość usług szkoleniowych. Standard oferty stoi na najwyższym poziomie, a baza wiedzy, jaką dysponuje budzi podziw.
Poza tym, współpraca z nim była niezwykle komfortowa. Wykazał się wnikliwością na etapie badania potrzeb rozwojowych uczestników, profesjonalnie dostosował zagadnienia i przebieg zajęć do oczekiwań klienta i elastycznie reagował zarówno podczas przygotowań, jak i samego szkolenia.

Dzięki odpowiedniemu podejściu Firmy Pana Macieja Kozubika, kontrahent czuje się potraktowany z właściwą atencją i zaangażowaniem. Możemy zapewnić, że Firma uczciwie szacuje potrzeby klienta i dopasowuje do niej swoją ofertę. Polecamy współpracę z Firmą Grupa Kozubik i Partnerzy.

Kamil Tomala, Leadership & Development Group

Rekomenduje Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy jako wartego polecenia partnera biznesowego (coacha i trenera biznesu). Współpraca szkoleniowa w zakresie „Technik sprzedaży w branży IT” miała miejsce w okresie: od 24.05.2018 do 26.05.2018 i była bardzo wartościowa. Zakres szkolenia obejmował:

Podstawy sprzedaży
Komunikację w sprzedaży
Proces sprzedaży
Zamykanie sprzedaży
Interaktywną symulację kompetencji sprzedażowych

Licząc na efektywność oferowanych szkoleń, warto skorzystać z propozycji Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy. Przedsiębiorstwo należy pochwalić za jakość usług. Standard oferty stoi na najwyższym poziomie, a baza wiedzy, jaką dysponuje budzi podziw.

Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy, kontrahent czuje się potraktowany z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Firma uczciwie szacuje potrzeby klienta i dopasowuje do nich swoją ofertę.

Jerzy Markiewicz, Trader

Czytając różnego rodzaju referencje widzę zwykle powtarzający się schemat: ogromna sztywność! Fujjj!

A przecież podczas sesji coachingowych takiej sztywności nie było. Przecież po drugiej stronie jest człowiek. Osoba, która pomogła mi ustalić drogę i jej możliwe zakręty w taki sposób, abym się na nich nie wywrócił. Spotkania odbywały się z człowiekiem, a nie bezdusznym robotem. Dlatego czułem się komfortowo. Rozmawialiśmy po przyjacielsku.

Czasami Maciek podpuszczał mnie. Wtedy sprawdzaliśmy co się może wydarzyć na mojej planowanej drodze, jeśli będę jechał zbyt szybko i nieostrożnie. Sprawdzenie możliwości skrajnych daje szersze pole widzenia. A to ważne. W końcu lepiej patrzeć na szerszy obraz sytuacji jadąc autostradą,  niż powożąc koniem, który z klapkami na oczach widzi tylko to, co przed sobą. Niech zatem koń się skupia na prostej drodze. Jestem człowiekiem i lubię różnorodność oraz możliwość wyboru.

Wybór. To mnie zaskoczyło. Dotychczas patrzyłem na mapę swego życia w ściśle określony sposób. Po swojemu. Dlatego potrzebowałem kogoś z zewnątrz, aby pokazał mi inną perspektywę. Odmienną od mojej. W końcu sam nie jestem w stanie się zdysocjować do swoich problemów, czyli stanąć obok i na chłodno popatrzeć. Przecież jestem do nich zbytnio przywiązany łańcuchami własnych emocji głęboko już we mnie zakorzenionych.

Wracając do mapy. Najpierw pokazałem swoją wizję drogi. Tymczasem Maciek pytał: a dlaczego tak? A co jeśli zrobisz zupełnie inaczej? Dlaczego musi to być według Ciebie tak uszczegółowione jak lubisz? Co jeśli będzie bardziej ogólne? I okazało się, że zmiana pewnych części planu na bardziej ogólne dała mojemu umysłowi więcej luzu, przestrzeni. W efekcie więcej spokoju. A w końcu mając spokój lepiej realizować swoje zamierzenia w przeciwieństwie do sytuacji, gdzie działam ze strachem lub lękiem.

Jeśli ktoś nie wie czym jest coaching i w czym może mu pomóc niech lepiej trzyma się z daleka od coachów. Jeśli nie pracujesz i nie odrabiasz prac domowych, to nic się nie zadzieje dobrego dla Ciebie. Jeśli nie rozumiesz, kto w coachingu ponosi odpowiedzialność za Twoje efekty – zginiesz marnie i będziesz rozgoryczony, że znowu Ci się nie udało.

Na szczęście dla mnie, wszystko to dobrze wiedziałem jeszcze przed spotkaniem z Maćkiem. Dlatego też nasze spotkania przebiegały szybko, sprawnie.

Obecnie Maciek pomaga mi trzymać się naszych ustaleń. Pilnuje, abym podążając drogą, którą sobie wymarzyłem, czerpał z tego radość. W końcu dążenie do czegoś nie musi być pełne wyrzeczeń i cierpień. To przecież ja określam co zrobię i jak będę się czuł. A czuję się wspaniale!

Agnieszka Śmiejka, Grupa Kreatywna

Z panem Maciejem Kozubikiem współpracujemy w ramach projektu szkoleniowego Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży od listopada 2017 roku. Szkoła to 4 dniowe szkolenie, w ramach którego uczestnicy biorą udział w szkoleniach z profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, prospectingu i negocjacji biznesowych. Pan Maciej Kozubik prowadził zajęcia z każdego w/w przedmiotu dla 10 grup szkoleniowych.

Pan Maciej Kozubik wykazał się sporymi umiejętnościami trenerskimi i specjalistyczną wiedzą z zakresu poszczególnych etapów procesu sprzedaży. W szkoleniach chętnie korzysta z różnych form aktywizacji uczestników oraz dzieli się praktycznymi przykładami.

Jakub Nowak, Kierownik Biura Obsługi Inwestora

Dziękuję Panu Maciejowi Kozubikowi z Grupy Kozubik i Partnerzy za współpracę i zaangażowanie przy realizacji projektu Akademia Przedsiębiorczości organizowanego przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie dla uczniów siemianowickich szkół podstawowych. Zajęcia z dziećmi, prowadzone przez Macieja Kozubika, są nie tylko ciekawe i innowacyjne, ale także niewątpliwie pobudzają młodzież do kreatywnego, przedsiębiorczego myślenia i rozwijają ich umiejętność strategicznego planowania. Gra biznesowa spotkała się z dużym zadowoleniem zarówno wśród samych uczestników, jak i organizatorów projektu.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację w przyszłości.

Wicedyrektor Agnieszka Michulec – Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana

Podziękowania dla Grupy Kozubik i Partnerzy.

Składam serdeczne podziękowania za organizację warsztatów w ramach Letniej Akademii Przedsiębiorczości. Zajęcia były ciekawym doświadczeniem i przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów o szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Prowadzący wykorzystał wiele nowatorskich metod, aktywizując wszystkich uczestników oraz zachęcając ich do dalszej edukacji.

Dzięki zaangażowaniu firmy Kozubik i Partnerzy udało się w istotny sposób wzbogacić program zajęć.

Dziękujemy za okazane wsparcie, życzymy sukcesów zawodowych i mamy nadzieję na kontynuację współpracy przy okazji kolejnych edycji Akademii Przedsiębiorczości.

Fundacja Rozwoju Lokalnego

Pragniemy udzielić referencji Panu Maciejowi Kozubikowi, który przeprowadził dla naszej firmy Fundacji Rozwoju Lokalnego szkolenia sprzedażowe z zakresu: Prospectingu, Obsługi Klienta, Technik Sprzedaży oraz Negocjacji w okresie od listopada 2017 roku do czerwca 2018 przeszkalając tym samym 44 osoby podczas 146 godzin szkoleniowych.

Pan Maciej Kozubik wykonywał powierzone mu zadania należycie i sumiennie, wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz doświadczeniem zawodowym, co znacząco podniosło poziom prowadzonych szkoleń.

W związku z powyższym rekomendujemy Pana Macieja Kozubik kolejnym klientom jako rzetelnego i profesjonalnego trenera.

Łukasz Zjawiński - Prezes TechMine Sp. z o.o.

Niniejszym potwierdzam, iż Pan Maciej Kozubik przeprowadził dwa dni szkoleniowe dla uczestników TechMine Business Hub – klubu dla przedsiebiorców, chcących rozwijać szybciej siebie i swoje organizacje.

Pierwszy dzień szkoleniowy był poświęcony negocjacjom, podczas którego uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zasadami i technikami negocjacyjnymi oraz wzięli udział w wielostronnej grze negocjacyjnej.

Drugi dzień szkoleniowy był poświęcony obsłudze klienta. Poruszono kwestie związane z utrzymywaniem wysokiego standardu w kontakcie z klientem, omawiano dobre i złe praktyki, profilowano typy klientów oraz omówiono sposoby budowana lojalności klientów.

Podczas prowadzonych szkoleń Pan Maciej Kozubik wykazał się bogatym warsztatem trenerskim oraz umiejętnością jasnego przekazywania wiedzy. Uczestniczący biorący udział, wysoko ocenili przeprowadzone szkolenia.

Piotr Mechelewski, przedsiębiorca

Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały „Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Dariusz Jaszcz, Dialog Możliwości

Chciałbym przekazać moje podziękowanie za profesjonalne wsparcie w rozwoju. Jako twórca Dialog Możliwości rekomenduję jego osobę i działania jakie prowadzi. Dziękuję!

Bartosz Chmielewski, Prezes Zarządu w Chmielewski Investments

Bardzo ciekawe podejście do kontaktu z klientem dostałem nowe, ciekawe informacje odnośnie rozmowy, która bardzo naturalnie jest odbierana przez klienta.

Maciej Koper, Zawodowi Sprzedawcy

Polecam Pana Macieja jako trenera sprzedaży i zarządzania.

Jacek Bywalec

Miałem przyjemność uczestniczyć w zamkniętym szkoleniu realizowanym przez dyplomowanego coacha, pana Macieja Kozubika. Na szkolenie zostaliśmy oddelegowani we trójkę (jeszcze 2 kolegów), czego efektem miało być podniesienie sprzedaży. Z perspektywy czasu mogę potwierdzić, że szkolenie odpowiadało realnym potrzebą naszej firmy, a po jego ukończeniu zanotowaliśmy wzrost sprzedaży.

Rafał Piech, Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie

Podziękowanie dla Grupy Kozubik i Partnerzy. Partnera projektu Akademia Przedsiębiorczości za życzliwość i wkład wniesiony w realizację V edycji Akademii Przedsiębiorczości, a tym samym w rozwój i edukację najmłodszej części społeczeństwa naszego miasta.

Justyna Czempik, Coach i Trener, Joga Nidra

Dziękuję za inspirującą rozmowę (konsultację) Maćku, polecenie książek (pewnie dużo czasu by mi zajęło dotarcie do tych odpowiednich a wiadomo, że czas to pieniądz 🙂 ), dzielenie się wiedzą oraz zarysowanie różnych perspektyw i możliwości. Co dwie głowy to nie jedna!

Jakub Nowak, Biuro Obsługi Inwestora

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pragnie poinformować, że współpracuje z Panem Maciejem Kozubik z Grupy Kozubik i Partnerzy w szkoleniu przedsiębiorców i pracowników siemianowickich firm. Szkolenie było przygotowane w formie gry biznesowej 14 listopada 2017 r.

Podczas szkolenia uczestnicy mogli min. Nabyć niezbędne umiejętności zadawania pytań podczas rozmowy sprzedażowej z klientem. Jesteśmy zadowoleni z formy i treści przeprowadzonego szkolenia.

Jakub Nowak, Kierownik Biura Obsługi Inwestora

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pragnie poinformować, że współpracował z Panem Maciejem Kozubikiem z Grupy Kozubik i Partnerzy przy organizacji zajęć dla dzieci podczas Akademii Przedsiębiorczości.

Zajęcia prowadzone przez Pana Macieja Kozubika odbyły się w okresie ferii zimowych 2018 roku, raz w tygodniu i trwały 2 godziny. Uczestnicy akademii, podczas zajęć w formie Gry Biznesowej, poznali jak wielką wartość ma pieniądz oraz jak funkcjonuje świat przedsiębiorczości. Dzieci, wcielając się w przedstawicieli różnych zawodów, miały za zadanie sprzedać jak najwięcej swoich produktów. Zajęcia bardzo spodobały się młodzieży.

Urząd Miasta po raz kolejny jest zadowolony ze współpracy z Panem Maciejem Kozubikiem przy organizacji Akademii Przedsiębiorczości i ma nadzieję na współpracę w przyszłości.

 

Piotr Mechelewski, przedsiębiorca

Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały „Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Jacek Kosmalski – Dyrektor Generalny, Kancelaria Windykacyjna „Mediator”

Panie Maćku,

Prowadzę swoją firmę 10 lat, budowałem ją od podstaw w oparciu o chęć budowania biznesu (nie wiedzę i doświadczenie). Po kilku latach zorientowałem się że straciłem sporo czasu na „badania” zamiast wykorzystać wiedzę specjalistów. Jestem na etapie wyjścia z marazmu związanego ze stabilizacją, przyzwoitym w moim odczuciu poziomem dochodów, buduję Kancelarię od nowa, modernizuję procesy, wprowadzam nowe produkty, innowacje, poprawiam drobne rzeczy i duże schematy. Mam dużo chęci aby przekształcić mój biznes z lokalnej niewielkiej firmy (obecne zespół Kancelarii to 10 osób) w przedsiębiorstwo z przychodem kilkukrotnie przewyższającym obecny.

Dzięki wielkie za potwierdzenie poprawności i właściwości własnych przemyśleń w temacie strategii działania, w temacie motywacji, za zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie ludzi i relacji biznesowych, a przede wszystkim za wsparcie dla biznesu (mojego również) które można usłyszeć w Pańskim wykładzie.

Krzysztof Adamski, Sales Brain POLSKA sp. z o.o.

Miałem okazję współpracować z Maćkiem przy projekcie dla naszego klienta. Z całą odpowiedzialnością polecam Maćka jako trenera prowadzącego zajęcia oraz jako wsparcie w przygotowaniu merytorycznym projektu. Przekazane uwagi i wnioski po szkoleniu były dla nas bardzo cenne.

Joanna Książek – Gul, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana z siedzibą w Siemianowicach Śląskich w przyjemnością informuje, iż w okresie wakacyjnym w ramach zorganizowanej na terenie tutejszej placówki Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017 Firma „Grupa Kozubik i Partnerzy” była organizatorem zajęć z zakresu przedsiębiorczości.

Atrakcyjna forma przekazu oraz doświadczenie i umiejętności interpersonalne prowadzącego, Pana Macieja Kozubika uczyniły zajęcia niezwykłe, ciekawe doświadczenie dla młodych podopiecznych Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017.

Zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi urozmaiciły program oraz wzbogaciły wiedzę uczestników na temat podstaw przedsiębiorczości.

Mirosław Mikołaj Kowalczuk

Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji.

Przemysław Krawiec

Wspólnie z Maciejem współpracowaliśmy przy projekcie „Przywództwo dla Bezpieczeństwa” jego szkolenia pełne są pozytywnej energii oraz profesjonalizmu. Wysoko cenię Macieja za znajomość zagadnień z obszaru przywództwa, a także za dobór narzędzi trenerskich. Rekomenduję Macieja jako rzetelnego trenera.

Krzysztof Kamil Zarzycki

Maciej jest jedną z tych osób, które potrafią na każdym poziomie rozmowy i współpracy bardzo pozytywnie zaskoczyć. Bardzo dobrze zorganizowany, kreatywny i konsekwentny człowiek. Obiema rękami podpisuje się pod jego kompetencjami.

Małgorzata Rosicka – coach i trener

Moja przygoda z Maciejem zaczęła się od tego, że szukałam superwizora na jeden z prowadzonych przez siebie warsztatów. Superwizor, który miał być na spotkaniu wyjechał i zostałam zmuszona kogoś znaleźć. Dostałam rekomendacje na Macieja od innego trenera. Miał akurat wolny termin i zgodził się pełnić tą rolę. Przez cały warsztat coś notował, obserwował, ale cały czas był z boku nie narzucając swojej obecności. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie kiedy jako jeden z elementów superwizji po skończonych zajęciach podsunął mi do wypełnienia tabelkę z poszczególnymi obszarami kompetencji. Oczywiście udzielił mi słownej informacji zwrotnej, ale największą wartość otrzymałam w formie pisemnej, do której zawsze mogę wrócić. Z jednej strony zwrócił uwagę na potrzeby jakie są zaspokojone a jakie nie, z drugiej strony postawił oko w oko z prawdą o sobie samej i uświadomił co jest jeszcze do zmiany. Taki zestaw informacji zwrotnej to droga ku samodoskonaleniu i do podjęcia decyzji od jakiego obszaru zaczynam zmiany na lepsze. Podsumowując, jako superwizor jest właściwą osobą na właściwym miejscu i w dokładnie takim czasie jaki jest potrzebny do udzielenia superwizji. Współpracę z Maciejem w tym obszarze polecam.

Łukasz Chrzanowskie – Konsultant ds marketingu i sprzedaży, wojownikpokoju.pl

Maciej Kozubik – mniej znany trener, gdyż działa głównie na zamkniętym rynku. Uczy, jak sprzedawać, zarządzać swoim umysłem. Na swoich szkoleniach, to jego uczestnicy czują się, jak gwiazdy, a nie on sam. Lubie jego podejście w biznesie i życiu osobistym. Przekazując wiedzę pokazuj jasne i ciemne strony, danego pojęcia. Jeśli chcesz z nim iść na szczyt Maciej od razu mówi, że będzie ciężko droga wyboista i pyta wprost czy to jest, to co chcesz. Charakterny trener z zasadami. Zawsze uśmiechnięty i z ogromnym sercem do ludzi. Od Maćka nauczyłem się fajnego podejścia w biznesie, że zawsze ktoś znajdzie się, kto taniej wykona za Ciebie prace. Problem, czy ta praca da taki sam rezultat jak Twoja.

Joanna Książek – Gul, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana z siedzibą w Siemianowicach Śląskich w przyjemnością informuje, iż w okresie wakacyjnym w ramach zorganizowanej na terenie tutejszej placówki Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017 Firma „Grupa Kozubik i Partnerzy” była organizatorem zajęć z zakresu przedsiębiorczości.

Atrakcyjna forma przekazu oraz doświadczenie i umiejętności interpersonalne prowadzącego, Pana Macieja Kozubika uczyniły zajęcia niezwykłe, ciekawe doświadczenie dla młodych podopiecznych Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017.

Zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi urozmaiciły program oraz wzbogaciły wiedzę uczestników na temat podstaw przedsiębiorczości.

Jadwiga Ż.

Szczerze polecam! Ze strony Macieja spotkałam się z profesjonalnym podejściem, człowieczym zachowaniem i owocną rozmową coachingową. Dziękuję.

Jarek Jopek – Project Manager w youngmedia.pl

Jako trener buduje świetny kontakt z grupą. Twierdzi, że jest gadułą, ale w jego fachu to chyba dobrze!

Tomasz W. – pracownik bankowy

Miałem przyjemność brać udział w sesjach coachingowych prowadzonych przez Macieja. Jestem pod wielkim wrażeniem jego kompetencji i sprawności w posługiwaniu się dostępnymi narzędziami coachingowymi, przy pomocy mi w osiąganiu zaplanowanych celów. Polecam.

Piotr Matwiejuk

Wyrażam wdzięczność za możliwość uczestniczenia w konkretnym pouczającym i przydatnym z pewnością meetup’ie (Wstęp do negocjacji w praktyce).

Adam Niwiński

Panie Macieju, dziękuję za bardzo ciekawą, pełną rzetelnej wiedzy i wiadomości, przedstawioną w klarowny sposób prezentację podczas właśnie skończonego webinaru (Wstęp do negocjacji w praktyce). Super przedstawienie tematu jak dla osoby, który na co dzień na razie nie negocjuje dużych kontraktów ale kto wie, nigdy nie wiadomo kiedy taka wiedza może się przydać. Dziękuję bardzo za podzielenie się wiedzą, wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, pozdrawiam, Adam Niwiński.

Macelina Mastyna

Moja opinia o webinarze 🙂

Zwróciła moją uwagę bardzo przyjemna forma prowadzenia spotkania: aktywny kontakt i sposób prowadzenia oraz…wyraźna mowa, przyjemnie się słuchało 🙂 Dowiedziałam się nowych, zaskakujących i zaskakująco banalnych aspektów, na które bym na nie wpadła! Np. kazanie partnerowi czekać, zbywanie itp. Ja jestem raczej prostoduszną i uczciwą osobą, więc dla te techniki to czarna magia 😉 Negocjacje na pewno trzeba przećwiczyć, a nie tylko wysłuchać o nich, także przykłady danych technik albo ćwiczenie przeprowadzone na początku webinaru pomogło sobie wyobrazić, jak co zastosować.

Jarosław Z. – Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Urodzony optymista, który potrafi „zarażać” tym optymizmem innych. Bardzo dobrze obeznany w tematyce w coachingu i szkoleń. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi.

Ewa Ch. – właściciel Internet Planet

Cenię w Maćku profesjonalizm i zaangażowanie oraz duży zasób technik, którymi bardzo chętnie się dzieli.

Tomasz W. – pasjonat Fotograf

Maciej jest coachem mądrym, kompetentnym, pełnym szacunku dla klienta. To co dla mnie szczególnie wartościowe, to świetne wyważenie między wspieraniem i stawianiem wyzwań. Mistrzowski poziom budowania partnerstwa i angażowania klienta w odpowiedzialność za proces własnego rozwoju i efekty procesu coachingowego. Zdecydowanie polecam.

Agnieszka K. – Action S.A. Brand Manager Lenovo

Maciek jest osobą, z którą spotkanie wpływa na życie i jego postrzeganie. Dzięki Maćkowi dostałam szansę na otwarcie oczu. Pozwolił mi zobaczyć jak sama kształtuję własny świat i w jaki sposób kreuję własną rzeczywistość. Wystarczy spojrzeć z dystansem na siebie i otaczający świat, żeby odkryć że nic nas nie ogranicza. To my sami tworzymy dla siebie bariery i strefy komfortu, z których trudno nam wyjść. Maciek pozwala się przebudzić. Nie dostałam żadnej recepty, a jednak odpowiednio zadawane pytania i poprowadzone sesje spowodowały, że znalazłam odpowiedzi na wiele pytań i obudziłam się.

Marta O. – fotograf, przedsiębiorca, www.catchtime.eu

Z Maciejem pracowałam w ramach programu Śląskiego Projektu Innowacji.

Bardzo szybko nawiązałam z nim bardzo dobry kontakt. W ciągu 4 miesięcy naszej współpracy dał się poznać jako osoba sympatyczna, cierpliwa i przede wszystkim bardzo elastyczna. Traktuje ludzi poważnie i tak samo chce być traktowany. Nie owija w bawełnę, ale nie daję też gotowych rozwiązań. W zamian tworzy najdogodniejsza atmosferę do określania indywidualnego celu i znalezienia do jego realizacji optymalnej ścieżki. Dodaje wiary i otuchy, nie dając przy tym złudnych nadziei, że każdy nasz pomysł jest najlepszym z możliwych. Polecam GO każdemu, kto chciałby spełniać swoje marzenia i może nawet wie jak, ale brak w jego otoczeniu dobrego duszka, który by pomógł i doradził jak zrobić to znacznie szybciej i skuteczniej. Maciej zaoszczędził mi co najmniej 4 lat na poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a także zaraził wiarą i nadzieją w to, że każdy nawet najśmielszy pomysł, ale dobrze zaplanowany, dzięki naszej determinacji może przynieść oczekiwane rezultaty. Czego on sam jest przykładem 

Katarzyna – pracownik banku

Praca z Maćkiem nauczyła mnie dwóch rzeczy: wyobraźnia jest wszystkim, Maciek jest osobą angażującą się w spieranie drugiego człowieka całym sobą. Obie te wartości zostały ze mną do dziś, choć konsekwencja, jaką dają spotkania z trenerem jest niezastąpiona. Wnioski i plan działania to niepodważalne, wymierne efekty pracy z Maćkiem. Jego umiejętność słuchania jest rzadko spotykana, upór – zmieni największego leniucha w człowieka sukcesu, a ciepły, przyjacielski charakter sesji to komfort, którego zawsze poszukiwałam w pracy nad sobą. O zasadach wpojonych na sesjach po prostu nie sposób zapomnieć –  zostały ze mną do dziś. Praca z Maćkiem to przeżycie, nie toria. Życzę go każdemu szukającemu w sobie  nowych horyzontów.

Jolanta Ł. – przedsiębiorca, Trener, Fabryka Kreatywności.

Maciej Kozubik jest trenerem współpracującym z Fabryką Kreatywności od lutego 2012 roku. Prowadzi szkolenia z zakresu negocjacji, mediacji, rozwoju osobistego, coachingu oraz technik sprzedaży i narzędzi handlowych dla klientów biznesowych i urzędników państwowych. Szkolenia prowadzi w sposób dynamiczny, potrafi kierować uwagą uczestników oraz wzbudzać ich ciekawość. Posiada duży zasób wiedzy merytorycznej oraz szeroki wachlarz ćwiczeń angażujących do działania. Z powodzeniem współpracuje z drugim trenerem. W ankietach ewaluacyjnych jest wysoko oceniany za znajomość tematu, osobowość i prezencję.

Aleksandra H. – www.aleksandraholewa.com Trener, Coach w firmie Silesia Development- Konsorcjum Inwestycyjne

Maciej to kompetentny trener oraz pełen szacunku dla klienta coach. Umiejętnie prowadzi proces wsparcia, w tym określenie celów. Najkrócej mówiąc daje „klientowi wędkę”, a nie rybę. Coaching z Maciejem wynikał ze świadomej potrzeby zmiany. Sama jestem coachem, więc zadanie Macieja nie było łatwe; czasem niesfornie wychodziłam z roli coachee i przyglądałam się jego sposobowi pracy. Maciej prowadził proces coachingu bardzo konsekwentnie. Zadawał adekwatne pytania, nie przejął odpowiedzialności za poszukiwanie rozwiązań, umiejętnie konfrontował i uporczywie pytał o cele.

 

Ryszard G. – Senior Software Developer at Tieto

Maciej is competent coach, respectful for the client. He skillfully manages support (including goals definition) and goals realization, what gives the client quite reliable „fishing rod”. This makes whole coaching process more than merely exposition or slideshow presentation.

Paweł P. – przedsiębiorca, Carenzo

Podobało  mi  się bardzo to, że wychodziłem z Twoich lekcji dość mocno „zbombardowany”  motywacją do pracy. Podoba mi się w Twojej osobie to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najbardziej utkwiło mi w głowie  nasze  pierwsze  spotkanie,  które  dało  mi  bardzo  dużo  do myślenia  i  do  dzisiaj  sobie  przypominam Twoje pytania, które mnie zmotywowały  do  dalszych  działań. Podobają mi się tego  typu  zajęcia  bo wymuszają na mnie pewne myślenie i nie jest to gotowy  pomysł  tylko  pewne  zagadnienia,  które  sam muszę rozwikłać poprzez pytania, na które sam sobie odpowiadam. Ogółem  to  podoba mi się Twoje podejście do niektórych spraw w życiu- bynajmniej   podoba   mi   się   to  jak  o tym mówisz, mam na myśli głównie tematykę działalności gospodarczej. Czasami przypominam sobie to co mi mówiłeś  i  daję  mi  to możliwość zrobienia sobie porządku w głowie i znalezienia pewnego dystansu do niektórych spraw.

Jacek S.

Dziękuję za bardzo interesujący wykład dotyczący planowania czasu. Musimy jeszcze dodać Działanie. Bez tego żadne planowanie nie pomoże.

Mateusz R.

Uczestniczyłem tylko w trzeciej części szkolenia, ponieważ wcześniej nie miałem takiej możliwości z powodu wyjazdów. Szkolenie oceniam pozytywnie. Te 8 wskazówek o zarządzaniu siebie w czasie są bardzo praktyczne i nie trudne w realizacji, a nawet wydaje się banalne. Mam nadzieję, że uda mi się je wprowadzić w życie. Dziękuję za cenne rady.

Maciej M.

jestem pierwszy raz na takim szkoleniu…

rewelacja …

od dzisiaj będę uczestniczył jak najczęściej w takich szkoleniach ..co prawda uczestniczyłem już w podobnym ale warto sobie taką wiedzę utrwalać.

Dla mnie najważniejsze były przykłady naszych celebrity, a nie sucha wiedza książkowa.

Tomasz W.

Dziękuję za wartościowy webinar. Czytałem wiele książek i artykułów na temat zarządzania sobą w czasie, ale skorzystałem z Twojej prezentacji bo była rzeczowa i podana w dobrym tempie. Zostałem zainspirowany do ‚przeproszenia się’ z papierowym kalendarzem (inspiracja M. Goliszewskiego) ciesze się ze w piątek jest za free taki wartościowy materiał. Życzę Ci dalszych sukcesów

Grzegorz K.

Bardzo interesujące szkolenie, gratuluję pomysłu. Brałem udział w wszystkich spotkaniach. Dały mi dużo do myślenia. Ja też uważam że należy naśladować ludzi sukcesu nawet w tedy gdy ich nie lubimy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Marzena

Szkolenie bardzo ciekawe, było o rzeczach prostych, a często pomijanych. Niby wszystko to wiem, ale czasami warto sobie to wszystko przypomnieć i poukładać w głowie.  dzięki za inspirujące szkolenie.

Monika Ch.

Dziękuję bardzo za konkretny I rzeczowy wykład. Niestety przegapiłam dwa poprzednie wykłady ale na pewno będę na następnym. Powiem szczerze ze metody te można wykorzystywać i w życiu zawodowy ale i w stanach lekkiej depresji, do motywowania siebie do wykonania najprostszych, codziennych obowiązkowy.

Miło się Ciebie słucha, głos masz zdecydowanie radiowy:) Pozdrawiam I do usłyszenia.

Kamil C.

Szkolenie mi się bardzo podobało, chodź było dużo wiedzy, którą już znam. Najbardziej podobały mi się przykłady Polskich Ludzi Sukcesu. Oprócz wiedzy, uczestnictwo w szkoleniu samo z siebie daję dużo motywacji.

Alina K.

Twoje szkolenie z Zarządzaniem Czasem było dziś dla mnie naprawdę potrzebne.

Nie słuchałam od początku, ale dzięki Twojemu głosowi, z bardzo wyraźną jego modulacją, wysłuchałam z uwagą Twoich cennych rad. Zarządzanie czasem jest bardzo istotne, to chcę posiąść, bo zauważyłam że za dużo czasu marnuję. Wskazówki Twoje i rozmowa na czacie są bardzo pomocne. Takie kursy jak Twój dzisiaj są bardzo potrzebne. Na poprzednich nie byłam. Dużo czytam ale stosowanie wskazówek w książkach, u mnie leży. Twoje proste , acz przemawiające rady zastosuję, gdyż za długo mam wrażenie że „nie potrafię” i trudno mi się zebrać. Tak bardzo chcę wiedzieć od czego zacząć mam by życie stawało się , inaczej… bym to ja zaczęła życie milszym postrzegać.

Uczestnik szkolenia - Zarządzanie sobą w czasie

Wczoraj z uwagą wysłuchałam Pańskiego szkolenia na temat Zarządzania sobą w czasie. Duże wrażenie zrobiło na mnie już na samym początku to jak wyjaśnił Pan temat szkolenia. Nigdy do tej pory nie pomyślałam o zarządzaniu w taki sposób. Podobały mi się przykłady metod zarządzania sobą w czasie jakie podał Pan przyporządkowując je do różnych osób. Najciekawszy przykład metody dla mnie to ten Janusza Palikota, skupienie się tylko na celu i eliminowanie niepotrzebnych działań, które można określić nawet że stanowią 95% czasu zmarnowanego. Po zastanowieniu muszę stwierdzić, że faktycznie tak jest w życiu, że można dużo robić i nic z tego nie wynika, jeśli robi się to co niepotrzebne lub to co nie prowadzi do konkretnego obranego przez siebie celu.

Uczestnik szkolenia - Zarządzanie sobą w czasie

Co do wyznaczania celów, o których powiedział Pan później, spodobała mi się informacja o tym, że należy planować każdy dzień. Z własnego doświadczenia wiem, że to dobry sposób na to by nie stracić celu sprzed oczu. Ja sama przez około pół roku poszukiwałam pracy. Planowałam każdy dzień, czytałam, uczyłam się, starałam się wypełnić czas konstruktywnie bo wiedziałam, że kiedyś wiedza z tego okresu mi się przyda. Dzisiaj pracuję, realizuję się zawodowo i wciąż się uczę. Dobre nawyki pozostają na zawsze, i to jest cenne 

Sabina Krzywosz, Prosecure

Uczestnicząc w szkoleniu prowadzonym przez Pana Macieja zyskałam motywację do pracy, chęć do dalszego rozwoju. Podczas szkolenia zdobyłam umiejętność formułowania jasnych celów, które są możliwe do zrealizowania. Zmienił się sposób postrzegania siebie samej jako osoby. Pomoc, którą uzyskałam jako młody przedsiębiorca jest bezcenna. Szkolenia prowadzone są w bardzo interesujący sposób. Pan Maciej “zaraża” optymizmem, pokazuje, że rzeczy z pozoru oczywiste  wcale takie oczywiste nie są. Umiejętności, które zdobyłam podczas szkolenia są mi pomoce  na co dzień,  ułatwiają mi organizacje pracy. W chwili obecnej  skupiam się na rozwiązywaniu problemów, a nie na samym problemie tak jak było przed szkoleniem.

Bartek N.

Spotkania coachingowe –  mentoringowe z Maćkiem najkrócej mówiąc „otwierały oczy”. Otwierały oczy na nowe możliwości, pomysły, rozwiązania. Nawet gdy czułem że nie ma wyjścia z danego problemu Maciej w magiczny  sposób pomagał mi dojść do sedna sprawy i do idealnego rozwiązania.

Innymi słowy od zera do milionera, od braku konkretnego celu do pasji, zaangażowania, poczucia szczęścia i jasnej drogi zawodowej. Dzięki Maciek za wszystko i za przyśpieszenie mojego biznesu.

Viola N.

Dziękuję za ciekawą prezentację. Sprawy nie są mi obce, aczkolwiek wiem z praktyki (nie ma czym się chwalić) jak trudno trzymać się realizacji planu w określonym czasie. Fakt jak się pali to się robi. Ale staram się to zmieniać na lepsze. Każde takie spotkanie jest dla mnie motywujące i potwierdzające że droga jest dobra.

Monika Ch.

Zacznę od tego ,że polubiłam Pana z tych konferencji, ma Pan przyjemny głos,kulturę osobistą i odbieram Pana jako sympatycznego człowieka .Tyle komplementów.:-) Co do konferencji to podana przez Pana wiedza była mi już znana, oprócz macierzy Eisenhowera i zasady 60/40. Pracuję nad swoim rozwojem osobistym w domowym zaciszu czytając wartościowe ebooki np. o motywacji, samodyscyplinie czy budowaniu magnetycznej osobowości. Podoba mi się u Pana to,że konferencja nie jest za długa, zauważyłam ,że o 20.25 już miałam spadek koncentracji, poczułam lekkie znużenie. Notowałam w wordzie, niestety nie zawsze zdążyłam zapisać to na czym mi bardzo zależało. Mówi Pan rzeczowo i mam apetyt na kolejne konferencje. Dziękuję,że bezpłatnie pomaga Pan ludziom stać się bohaterem własnego życia.

Karina

Słuchałam jeszcze jednego Pana szkolenia, dotyczącego szczęścia i tego aby marzyć i w jaki sposób marzyć skutecznie, aby marzenia zamieniły się w cele. WARTO marzyć bo z marzeń powstają cele. Spodobała mi się Pana definicja szczęścia: możliwość życia tak jak się chce. W moim przypadku przez wiele lat żyłam nie tak jak chcę, tylko jak czułam, że powinnam. Zaniedbywałam swoje prawdziwe potrzeby i dlatego sporo chorowałam. Ale teraz odszukałam siebie i swoją drogę. Pomogły mi w tym filmiki na YouTube, dotyczące samorozwoju. W jednym z nich odszukałam to o czym wspomniał Pan na końcu szkolenia: każdy człowiek posiada kilka obszarów/poziomów życia i równowaga między nimi dać może szczęście, a te obszary to: zdrowie, praca, ludzie, finanse, dusza. Należy dbać o każdy z nich i dążyć do równowagi, no i marzyć… Bo marzenia naprawdę się spełniają.

Iwona D.

Rzadko zdarzyło mi się słuchać osoby o tak pozytywnej barwie głosu i intonacji. Gratuluję.

Zrozumiałe i jasne precyzowanie wniosków – zdarzyło mi się tylko raz uczestniczyć w tak komunikatywnym szkoleniu. Również siedzę w temacie sprzedażowym ale w branży bardzo dynamicznej, reklama i marketing. Prowadzę własna firmę od ładnych paru lat, z sukcesem. Po fascynacji nlp i zabawie w manipulowanie (nie można od tego się uwolnić, to jest wiedza…) uznałam, że jest to tylko mała część pomocna w pracy z klientem. Ostatnio dodałam do tego normalność w kontaktach z klientami.

Krzysztof Business consulting, Trener, Kadra zarządzająca (źródło: http://dobrycoach.pl/coach/maciej-kozubik)

Maciej jest jedną z tych osób, które potrafią na każdym poziomie rozmowy i współpracy bardzo pozytywnie zaskoczyć. Bardzo dobrze zorganizowany, kreatywny i konsekwentny człowiek. Obiema rękami podpisuje się pod jego kompetencjami.

Rafał Piech, Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie

Proszę przyjąć moje serdeczne podziękowanie za współpracę w kolejnej edycji Akademii Przedsiębiorczości. Inicjatywa ta, mająca na celu zapoznanie najzdolniejszych, siemianowickich uczniów z działalnością tutejszych firm, jak również zobrazowanie im zagadnień związanych z aktywnością gospodarczą, to niewątpliwie cenne uzupełnienie edukacji. Udział Państwa firmy w realizacji tego zamierzenia był istotnym wzbogaceniem programu zajęć.

Dziękuję za poświęcony siemianowickim dzieciom czas i uwagę, za otwartość, przyjazną atmosferę oraz za dbałość o to, by przekazywanie wiedzy o działalności biznesowej odbywało się w przystępnej, atrakcyjnej formie. Jestem przekonany, że Państwa starania dały oczekiwany efekt, przynosząc uczestnikom zajęć interesującą wiedzę, rozbudzając ich zaciekawienie zagadnieniem, zachęcając do dalszego poznania.

Jestem pełen szacunku dla Państwa zaangażowania w dzieło kształcenia młodego pokolenia siemianowiczan, dla poczucia odpowiedzialności za jakość życia lokalnej społeczności. Mam przekonanie, że kontynuowana współpraca pomiędzy Państwa firmą i Urzędem Miasta będzie owocowała obopólnymi korzyściami.

Życzę powodzenia w dalszym rozwoju.

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana

Podziękowania dla Grupy Kozubik i Partnerzy.

Składam serdeczne podziękowania za organizację warsztatów w ramach Zimowej Akademii Przedsiębiorczości (w roku 2020). Zajęcia były ciekawym doświadczeniem i przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczestników o szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Prowadzący wykorzystał wiele nowatorskich metod, aktywizując wszystkich uczestników oraz zachęcając ich do dalszej edukacji.

Dzięki zaangażowaniu firmy Grupa Kozubik i Partnerzy udało się w istotny sposób wzbogacić program zajęć.

Dziękując za okazane wsparcie, życzymy sukcesów zawodowych i mamy nadzieję na kontynuację współpracy przy okazji kolejnych edycji Akademii Przedsiębiorczości.

Alicja S.

Pana szkolenia bardzo mi się podobają. Są rzeczowe, ponadto Pana ton głosu mnie osobiście odpowiada. Słuchałam Pana w ubiegłym tygodniu i dzisiaj zrobiłam wszystko by być na Pana szkoleniu.

Grzegorz Radłowski, Phd Sales & Management Expert, Business Trainer, Mentor & Coach, Author of business and sales books

Budowałem zespół zewnętrznych Ekspertów do realizacji wymagającego projektu. Pan Maciej bardzo dobrze od samego początku wszedł w projekt, jak również treści jakie promuje pod względem wartości pracy, którą realizuje na rzecz Klientów są naprawdę wysokiej jakości. Rekomenduje Pana Macieja jako wiarygodnego i bardzo wartościowego Eksperta, w zakresie sprzedaży i zarządzania.

Maja Szwed - grafik, fotograf, webdesigner

Duża merytoryczna wiedza, jasność komunikacji, duża chęć pomocy – tak mogłabym opisać współpracę z Panem Maciejem. Gorąco polecam!

Izabela Jaworowska, EBV Finance Sp. z o.o.

Odbyłam dziś bardzo rzeczową i inspirującą rozmowę z Maciejem dot. audytu i zaleceń dla mojego działu sprzedaży. Spostrzeżenia Macieja były bardzo merytoryczne i celne. Na pewno wykorzystam je i postaram się je wdrożyć jak najszybciej, bo nie ma na co czekać….:-) Wyśmienity kontakt interpersonalny. Maciej to trener z pasją! Ogromnie polecam.

Marta Jodłowska, Prezes zarządu w SYSTEmEG

Dziękuję za konkret! Musze przyznać, że rozmowa z Panem, to streszczenie wielu książek dotyczących opracowania modelu sprzedaży w firmie. Notatki sporządzone po rozmowie, będą dla mnie ogromnym wsparciem przy tworzeniu procesu i ustalaniu kolejnych kroków do wykonania! Dał mi Pan POWER do działania, za co serdecznie dziękuję.

Robert Szczepaniak, Trener komunikacji i wpływu w Studio Potencjału

Maciej potrafi w bardzo analityczny sposób spojrzeć na sytuację i dostrzec spory potencjał sprzedażowy tam, gdzie się go nie spodziewamy. Świetny praktyk i doradca. Ma doskonale opanowane umiejętności coachingowe i etykę pracy na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Mariusz Petlic

Dziękuję za webinar. Dużo konkretów. Fajna formuła (kontrakt, dla kogo, agenda, o sobie, ćwiczenie aby mieć przykład, omówienie (szerokie), pytania i dyskusja. Osiągnąłeś chyba założone cele i gładko poszło. Jutro mam rozmowę o pracę o 13:00 więc mam jeszcze chwilę na przygotowanie (z użyciem wiedzy jaką nabyłem), które uznałem za łatwy “owoc do zerwania” i z tego najpierw skorzystam.

Merytoryka: 10/10 dla założonej widowni
Forma: 8/10 za problemy z Zoom

Klaudia Rosińska

Maćku,
webinar był bardzo ciekawy. Ja nie mam naturalnych predyspozycji do negocjacji bo jestem zbyt emocjonalna, dlatego Twoja prezentacja była dla mnie bardzo cenna. W ramach feedbacku powiem tylko o tych punktach żeby może jakoś to zaznaczyć, które są obowiązkowe, a które nie. Generalnie wielkie dzięki i czekam na arkusze oraz prezentację. Trzymaj za mnie kciuki w lipcu, żebym wynegocjowała dobre warunki 🙂

Tomasz Owczarek

Macieju wielkie dzięki za przeprowadzone szkolenie z technik negocjacyjnych. Otrzymałem dużą dawkę użytkowej wiedzy. Od jakiegoś czasu zbierałem się do przeczytania jakieś dobrej książki na ten temat. Teraz czuję, że podstawy już poznałem. Mam informacje oraz moje notatki, a jak dostane jeszcze wspomniane przez Ciebie materiały to już będę całkiem nieźle przygotowany na wszystkie moje przyszłe negocjacje. Nie tylko te w domu 😉

Pozdrawiam i Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas 🙂

Nikodem Nokielski

Świetny webinar. Dużo przydatnej wiedzy, którą na pewno wykorzystam. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. 🙂

Karol Szkolik

Bardzo solidna dawka wiedzy przekazana w prosty i zrozumiały sposób. Przykłady zastosowania jej w praktyce dopełniły profesjonalnego podejścia do tematu.

Artur Posłuszny

Bardzo ciekawy webinar: Wstęp do negocjacji w praktyce. Inspirujący.

Przemysław Kostrzewa, sales/sales management/sales training, Instalcompact-Service sp. z o.o.

Duża wiedza w zakresie procesów sprzedażowych oraz zarządzania organizacją. Konsultacje z Maciejem były dla mnie dużą dawką inspiracji. Maciek pomógł mi ułożyć w głowie zestaw narzędzi, które wcześniej znałem, ale wykorzystywałem w dość ograniczonym zakresie. Pomógł mi również złapać nową perspektywę dla dość oczywistych tematów. Czasami trzeba, aby ktoś pokazał Ci jak pewne rzeczy robić inaczej, aby działać efektywniej. Na pewno do takich zadań warto skorzystać z doświadczenia Maćka, do czego wszystkich zainteresowanych zachęcam.

Piotr Robacki, Dyrektor Sieci Sprzedaży w Departament Odszkodowań

Konkretne i merytoryczne wskazówki dotyczące ulepszenia systemu sprzedażowego, na podstawie informacji bieżących przedstawionych na spotkaniu. Polecam ! 🙂

Katarzyna Wszeborowska

Bym chciała się podzielić opinią dotyczącą przeprowadzonego webinarium 21.04:

 • było konkretnie,
 • rzeczowo,
 • była duża interakcja z uczestnikami.

Szkolenie oceniam bardzo dobrze.

Jarosław R. Bilbin

Maćku,
przed przystąpieniem do negocjacji będzie pogłębione wyszukanie jak największej informacji o partnerach negocjacyjnych, w celu przygotowania BATNY.

Dziękuję za wiedzę i podzielenie się doświadczeniem!

Robert Hummel

Bardzo ciekawe webinarium wprowadzające w podstawy negocjacji. Niezwykle proaktywna postawa prowadzącego wykład. Niezwykle ciekawym doświadczeniem było przeprowadzenie warsztatu z negocjacji dla osób chętnych. Nie sądziłem, że to możliwe w wersji on-line, ale się udało i fajnie było to przeprowadzone. Czekam na kolejne zajęcia z negocjacji, tym razem już oczko wyżej 🙂

Aleksandra Pakulska

Dzisiejsze szkolenie z podstaw negocjacji pozwoliło mi uporządkować pewną wiedzę, którą mam w tym temacie. Poznałam również nowe zagadnienia. Notatki pozwolą mi na odszukanie zagadnień w wielu źródłach i książkach, co pomoże mi na rozszerzenie wiedzy. Na pewno będę korzystać szczególnie z porady o przygotowaniu i emocjach. Będę ćwiczyć aspekt wyłączania emocji podczas negocjacji. Bardzo dziękuję za dzisiejsze szkolenie.

Maksymilian

Dziękuję za dzisiejszy research z negocjacji. Pożyteczny czas dziękuję.

Oleg Dupont

Bardzo dziękuję za rewelacyjny webinar na temacie negocjacji!

Roman

Macieju, dzięki za webinar, super przydatny. Czekam na następny!

Łukasz Łuczak

Brałem udział w Twoim webinarze, i nawet byłem ochotnikiem sprzedającym auto (Geo).

Twoje szkolenie było dobre. Szkoda, że to tylko webinar bo nauka negocjacji to praktyka + łomot + praktyka. Ciężko mieć w głowie techniki – jednocześnie zachować chłodną głowę – i jeszcze kombinować. Cieszę się, że brałem udział w tym spotkaniu. Odświeżyłem temat negocjacji, chociaż w typowo handlowym ujęciu. Nie wiem czy gdzieś około 2012 roku nie brałem udziału w Twoim szkoleniu w Warszawie – w każdym razie termin BATNA jest mi znajomy (+pasma agrumentyacyjne).

Chętnie też skorzystam z audytu mojej sprzedaży – rzecz w samorządach więc może być ciekawie:) Dostosuję się z terminem.

Agnieszka Zoń

Dziękuję za wczorajszy meetup, że znalazłeś czas i chęci by podzielić się z nami swoim doświadczeniem i przydatną wiedzą (pokazującą jak negocjacje są ważne w codziennym życiu, na każdym jego polu, a jak mało o nim wiemy). Spotkanie uświadomiło, że to jedynie zasygnalizowanie tematu (sam w sobie jest szeroki bardzo intrygujący), ale takie, które zachęca to jego eksplorowania i uczenia się od najlepszych!

Dzięki i powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach i negocjacjach, oczywiście!

Krzysztof Czulec

Uczestniczyłem w ostatni wtorek w szkoleniu z podstawa negocjacji (meet up Świat przywództwa). Jestem zadowolony ze spędzonego na nim czasu.
Najbardziej inspirujące były dla mnie historie z bohaterami – które ilustrowały metody, które są używane w negocjacjach – wykorzystywanie siły – wiedzy i zwlekanie z odpowiedzią przez lekarza, czy celowe spóźnienie i zmuszenie do czekania na spotkanie pani, która przyjechała z innego miasta. Mailem poczucie być mile widziany i sprawdzana była tez moja uwaga poprzez pytania skierowane do “widowni”. Bardzo ciekawe były też konkretne pytania uczestników.

Jeszcze raz dziękuję za prezentacje

Szymon Trzemżalski, Prezes Wektor Wiedzy

Macieja Kozubika (z Grupy Kozubik i Partnerzy) poznaliśmy kilka lat temu w związku z realizacją szkoleń handlowych dla naszego klienta. Z czasem współpraca zaczęła się zacieśniać i dlatego zleciliśmy mu realizacje kolejnych projektów szkoleniowych, tym razem dla menedżerów.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej wspólnie zrealizowaliśmy projekt: Akademia Menedżera, który składał się z następujących elementów:

 1. Różnorodność stylów DISC i jej wpływ na zarządzanie ludźmi
 2. Narzędzia w pracy menedżera — delegowanie i egzekwowanie, rozmowy oceniające.
 3. Ustalanie celów i kontrola managerska
 4. Zarządzanie sobą — jak skutecznie zarządzać czasem managera.
 5. Razem do celu – budowanie współpracy zespołowej i współodpowiedzialności za wyniki firmy
 6. Jak od początku dobrze pokierować pracownikiem, aby mieć czas na zarządzanie?
 7. Jak motywować, żeby zmotywować siebie i innych do działania?
 8. Komunikowanie w zarządzaniu – jak to robić skutecznie?
 9. Jak nie tracić pieniędzy na spotkania? – zasady organizacji i prowadzenia efektywnych spotkań firmowych.
 10. Skąd się biorą konflikty? Jak zmienić konflikt w sukces ?
 11. Asertywność i inteligencja emocjonalna w zarządzaniu ludźmi

Program był realizowany w formie warsztatowej (z wykorzystaniem gier szkoleniowych), dla menedżerów średniego szczeble, w okresie od 27 listopada 2021 do 23 kwietnia 2022 (64 godziny lekcyjne). 

Naszemu klientowi współpraca z Maciejem pomogła poprawić komunikację w zespołach, zmniejszyła ilość konfliktów i poprawiła motywację pracowników oraz efektywność wykorzystania czasu pracy. Pomagała równie, w podniesieniu odpowiedzialności poszczególnych dyrektorów i kierowników, za wyniki firmy.

Jeśli szukasz warsztatu, z dużą ilością praktycznych przykładów, to szkolenie Akademia Menedżera jest dla Ciebie. Dodatkowo rekomendujemy Maciej Kozubika, jako wartościowego i rzetelnego partnera biznesowego oraz profesjonalnego trenera biznesu. 

 

Łukasz Łuczak, Konsultant sprzedaży i usług, LTC Sp. z o.o.

Macieju, dziękuję Ci za czas jaki poświęciłeś na webinar oraz telefoniczne konsultacje. Jesteś praktykiem, masz szeroką wiedzą w temacie sprzedaży i negocjacji – i uwiarygadniasz słowa empirycznymi przykładami. W moim przypadku spotkanie online z Tobą doprowadziło do kwintesencji tego, czym jest zawód trenera: spowodowałeś zmianę! Nie “juice, you can do it” lecz inny sposób postrzegania rzeczy, wydawałoby się oczywistych. Maciej to człowiek, z którym porozmawiacie zarówno na tematy podstawowe w tematyce (około)sprzedażowej, jak i podyskutujecie o indywidualnych przypadkach rozwijając je w konstruktywnie, a przy tym siebie – o co w zasadzie chodzi:) Wszystkiego dobrego Macieju, wielu zadowolonych klientów i do następnego spotkania. Nie mam wątpliwości, ze do niego dojdzie!:)

Urszula Płonka, koordynator działu szkoleń zamkniętych, Wektor Wiedzy Sp. z o.o.

Pan Maciej Kozubik na zlecenie naszej firmy zrealizował program AKADEMIA PROFESJONALNEGO MENADŻERA dla naszego klienta w Rzeszowie. W okresie od listopada 2019 r. do sierpnia 2020 r. przeprowadził serię szkoleń i warsztatów, podczas których realizował swój autorski program wsparcia biznesowego dla menadżerów.

Akademia została poprzedzona szczegółową analizą potrzeb klienta oraz diagnozą wszystkich uczestników za pomocą testu DISC D3.

Trener z pełnym zaangażowaniem przygotowywał materiały szkoleniowe, przekazywał wiedzę i wspierał uczestników w całym procesie zmian.

Podczas 42-godzinnego kursu prowadzący wykorzystał wiele nowatorskich metod, dzięki którym uczestnicy mogli przekonać się, jak istotne jest zdobywanie nowych umiejętności menadżerskich i doskonalenie ich.

Dziękując za zaangażowanie, życzliwość i wkład wniesiony w pracę życzymy samych sukcesów i liczymy na dalszą współpracę.

Członek Zarządu Wiktor Żołnowski, Pragmatic Coders Sp. z o.o.

Maciej Kozubik przeprowadził w 2020 roku, dla Pragmatic Coders warsztaty oraz sesje Master Mind przygotowujące nasz zespół do negocjacji biznesowych.

Warsztaty i późniejsza współpraca znacząco wpłynęły na nasze umiejętności negocjacyjne. Sam temat przygotowań do negocjacji i analiza dostępnych opcji poruszana podczas warsztatów, pozwoliła nam nie tylko wygrać kilka negocjacji, ale też odstąpić od takich, które były dla nas z góry przegrane. Powyższe bardzo szybko przełożyło się na realne efekty biznesowe.

Dzięki współpracy z Maciejem nauczyliśmy się nie tylko lepiej negocjować z kontrahentami, ale też znacznie lepiej podejmować decyzje biznesowe w oparciu o proces dostępnych alternatyw.

Serdecznie polecam współpracę z Maciejem Kozubikiem jako trenerem i doradcą w obszarze negocjacji biznesowych.

Magdalena Wachnicka, Kierownik ds. Personalno-Administracyjnych, VINCI Facilities Polska Sp.z o.o

Celem projektu „ Praktyk negocjacji i sprzedaży”, w ramach którego zaprosiliśmy do współpracy Pana Macieja Kozubika było przeprowadzenie serii spotkań wykładowo– warsztatowych, w ramach których uczestnicy pracowali nad wzmocnieniem powyższych kompetencji.

Współpraca podczas realizacji programu szkoleniowego przebiegała w sposób sprawny, rzetelny i terminowy.

Program szkolenia, dopasowany był do potrzeb i wymagań uczestników. Został przygotowany w oparciu o realne sytuacje biznesowe , uwzgledniające specyfikę branży.

Osoby biorące udział w szkoleniu wysoko oceniły zarówno treść i zakres szkolenia, jak również wiedzę, kompetencję i umiejętności dydaktyczne trenera.

Bardzo pozytywnie oceniam cały projekt, w tym szczególnie sesje warsztatowe pozwalające na pracę z każdym uczestnikiem projektu.

Spotkania realizowane były w okresie luty-kwiecień 2021 i obejmowały dwanaście godzin szkoleniowych, uczestniczyło w nich 12 osób.

Marcin Walczysko, członek zarządu, STS S.A.

W dniu 21 .09.2021r Pan Maciej Kozubik przeprowadził szkolenie dla firmy STS S.A. z zakresu Technik Sprzedaży.

Chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości organizacji jak i samej formy przeprowadzonego szkolenia. W trakcie szkolenia, jak również we wcześniejszych etapach jego przygotowania, pan Maciej dał się poznać jako osoba rzetelna, zorganizowana z fachowym i indywidualnym podejściem do projektu. Spotkanie, dzięki temu przebiegało W miłej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy na wskazany temat. Uczestnicy szkolenia znacząco podnieśli poziom skutecznej sprzedaży produktów firmowych i zostali zmotywowani do dalszej pracy, dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecamy pana Macieja Kozubika jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.

Marzena Woźniak

O Panu Macieju Kozubiku dowiedziałam się z Internetu. Potrzebowałam pomocy w sprawdzeniu czy mój pomysł na biznes może dać mi oczekiwane zarobki. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług Pana Macieja, ponieważ ma bardzo profesjonalna stronę internetową. Współpraca z Panem Maciejem uświadomiła mi na jakie pytania potrzebuję uzyskać odpowiedzi oraz otrzymałam wiele cennych pomysłów i spostrzeżeń. Jest to wsparcie, które osobom otwierającym dopiero swoją pierwszą firmę może być bardzo pomocne i potrzebne, bo uświadamia również zagrożenia.

Dorota Mroczek, Wirtualna Asystentka

Miałam przyjemność mieć konsultacje biznesowe z Maciejem. Dotyczyły mojego biznesu online (wirtualna asystentka). Mimo, że ta branża nie wszystkim jest dobrze znana, Maciej za każdym razem udzielał fajnych propozycji do zastosowania w moim biznesie. Za każdym moim pytaniem była odpowiedź, bez dłuższego zastanawiania. Pokazuje to tylko jak dużą wiedzę posiada Maciej. Pokazał mi też drogę jaką powinien pójść mój pomysł. Wskazał konkrety a także gotowe “formułki” do zastosowania. Pomógł i w kwestii merytorycznej i technicznej. Serdecznie polecam konsultacje z Maciejem. 

Martin Andrzejewski, Doradca ds. nieruchomości, martinandrzejewski.pl

Maciej to osoba, z którą bardzo łatwo i przyjemnie przechodzi się przez skomplikowane tematy. Dobrze bada potrzebę klienta i rzeczywiście słucha odpowiedzi. Czuć, że cała jego uwaga i doświadczenie są skupione na nas. Serdecznie polecam Macieja, jako eksperta od sprzedaży i komunikacji.

Synergia - Kamil Albadri i Domjas - Dominik Jaskulski

List pochwalny

Z przyjemnością informujemy, że Pan: Maciej Kozubik z Grupy Kozubik i Partnerzy świadczył dla nas usługi szkoleniowe i dał się poznać jako profesjonalista w swoim zawodzie.

O trenerze dowiedzieliśmy się z polecenia. Zwróciliśmy się do Pana Macieja z prośbą o pomoc w uporządkowaniu naszych pomysłów na temat strategii sprzedaży i finalnie współpracowaliśmy od stycznia do maja 2022 roku. Wybraliśmy ofertę Pana Kozubika, ponieważ od początku dopasował rozwiązania do profilu naszej działalności związanej z finansami.

Najistotniejsze dla nas było elastyczne podejście prowadzącego. Doceniamy również punktualność trenera, przedstawienie użytecznych narzędzi i pracę w większym wymiarze godzin niż się umówiliśmy.

Uważamy, że tego typu usługi rozwojowe w naszej branży są bardzo potrzebne. Współpraca zaowocowała wypracowanymi nowymi standardami pracy. Polecamy Pana Macieja przyszłym klientom i życzymy samych sukcesów.

Prezydent Miasta Rafał Piech

Jest nam niezmiernie miło wyrazić wdzięczność wobec Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy, za wyjątkową inicjatywę i zaangażowanie w zorganizowanie inspirującego spotkania coachingowego dla młodzieży szkolnej w ramach konkursu „Firma na Start”. Wydarzenie to było idealną okazją do zdobycia cennych umiejętności dla młodzieży szkolnej.

Pan Kozubik nie tylko zrealizował logistykę spotkania, ale również w pełni zrozumiał potrzeby młodych ludzi. Jego pasja do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętność inspiracji są nieocenione. Spotkanie nie tylko dostarczyło praktycznych narzędzi rozwoju osobistego, ale także stanowiło inspirującą platformę do wymiany myśli i budowania motywacji wśród młodych umysłów.

Chcielibyśmy podkreślić, że zaangażowanie Pana Macieja Kozubika w konkursie „Firma na Start” nie tylko przyczyniło się do rozwoju konkretnych umiejętności młodzieży, ale także otworzyło przed nimi nowe horyzonty i perspektywy zawodowe. Jesteśmy głęboko przekonani, że takie inicjatywy, jak ta podjęta przez Pana Kozubika, są kluczowe dla kształtowania przyszłych liderów i przedsiębiorców.

Dziękujemy serdecznie Panu Maciejowi Kozubikowi za poświęcony czas, zaangażowanie i za nieocenioną pomoc we wspieraniu rozwoju młodych talentów. Jego wkład nie tylko zasługuje na uznanie, ale również stanowi wzór do naśladowania dla wszystkich, którzy pragną inspirować i wpływać na pozytywny rozwój społeczności.

Prezydent Miasta Rafał Piech

Z prawdziwą satysfakcją przyznaję Pana Firmie Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie.

Cieszę się, że w środowisku siemianowickiego biznesu mamy przedsiębiorców znakomicie rozwijających swoje firmy i będących absolutnym wzorem dla innych. Bardzo cenię sobie Pana wkład w progresję miasta, w budowanie jego potencjału oraz dobrego wizerunku.

Pana Firmę wyróżniono za wyjątkową inicjatywę i zaangażowanie w rozwój młodych przedsiębiorców oraz nieoceniony wkład w kształtowanie umiejętności i postaw przyszłych liderów biznesu. Efekty tych działań widoczne są nie tylko w krótkoterminowym rozwoju uczestników, lecz również w długofalowym wpływie na społeczeństwo.

Gratuluję nagrody, życząc Firmie dalszych sukcesów oraz dynamicznego rozwoju.