W imieniu Konsorcjum GrowTeam Dorota Wiśniewska

Z przyjemnością rekomenduje Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy jako godnego polecenia partnera biznesowego (coacha i trenera biznesu).

Pan Maciej poprowadził w dniu 21-09-2018 szkolenie zatytułowane „Motywacja w praktyce”. Szkolenie było realizowane dla naszego partnera biznesowego z branży automotiv i objęło 11 osobową grupę projekt menedżerów i inżynierów.

Zakres szkolenia obejmował następujące zagadnienia:
· Elementy motywacji błyskawicznej
· Skuteczna komunikacja z pracownikiem (członkiem zespołu)
· Budowanie motywacji i zaangażowanie pracownika (członka zespołu)
· Proces demotywacji
· Rozwiązywanie konfliktów
· Komunikację międzypokoleniową
· Plan Działań Wdrożeniowych

Pan Maciej Kozubik realizował także wparcie poszkoleniowe: szkolenie uzupełniające w formie webinarium oraz indywidualną opiekę trenerską, dla każdego uczestnika szkolenia, przez okres 30 dni.

Zarówno zakres tematyczny, jak i przydatność zawodowa szkolenia została ocenione przez uczestników i zamawiającego bardzo wysoko.

W naszej opinii Pan Maciej Kozubik z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy gwarantuje wysoką efektywność i jakość usług szkoleniowych. Standard oferty stoi na najwyższym poziomie, a baza wiedzy, jaką dysponuje budzi podziw.
Poza tym, współpraca z nim była niezwykle komfortowa. Wykazał się wnikliwością na etapie badania potrzeb rozwojowych uczestników, profesjonalnie dostosował zagadnienia i przebieg zajęć do oczekiwań klienta i elastycznie reagował zarówno podczas przygotowań, jak i samego szkolenia.

Dzięki odpowiedniemu podejściu Firmy Pana Macieja Kozubika, kontrahent czuje się potraktowany z właściwą atencją i zaangażowaniem. Możemy zapewnić, że Firma uczciwie szacuje potrzeby klienta i dopasowuje do niej swoją ofertę. Polecamy współpracę z Firmą Grupa Kozubik i Partnerzy.

Kamil Tomala, Leadership & Development Group

Rekomenduje Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy jako wartego polecenia partnera biznesowego (coacha i trenera biznesu). Współpraca szkoleniowa w zakresie „Technik sprzedaży w branży IT” miała miejsce w okresie: od 24.05.2018 do 26.05.2018 i była bardzo wartościowa. Zakres szkolenia obejmował:

Podstawy sprzedaży
Komunikację w sprzedaży
Proces sprzedaży
Zamykanie sprzedaży
Interaktywną symulację kompetencji sprzedażowych

Licząc na efektywność oferowanych szkoleń, warto skorzystać z propozycji Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy. Przedsiębiorstwo należy pochwalić za jakość usług. Standard oferty stoi na najwyższym poziomie, a baza wiedzy, jaką dysponuje budzi podziw.

Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy, kontrahent czuje się potraktowany z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Firma uczciwie szacuje potrzeby klienta i dopasowuje do nich swoją ofertę.

Jerzy Markiewicz, Trader

Czytając różnego rodzaju referencje widzę zwykle powtarzający się schemat: ogromna sztywność! Fujjj!

A przecież podczas sesji coachingowych takiej sztywności nie było. Przecież po drugiej stronie jest człowiek. Osoba, która pomogła mi ustalić drogę i jej możliwe zakręty w taki sposób, abym się na nich nie wywrócił. Spotkania odbywały się z człowiekiem, a nie bezdusznym robotem. Dlatego czułem się komfortowo. Rozmawialiśmy po przyjacielsku.

Czasami Maciek podpuszczał mnie. Wtedy sprawdzaliśmy co się może wydarzyć na mojej planowanej drodze, jeśli będę jechał zbyt szybko i nieostrożnie. Sprawdzenie możliwości skrajnych daje szersze pole widzenia. A to ważne. W końcu lepiej patrzeć na szerszy obraz sytuacji jadąc autostradą,  niż powożąc koniem, który z klapkami na oczach widzi tylko to, co przed sobą. Niech zatem koń się skupia na prostej drodze. Jestem człowiekiem i lubię różnorodność oraz możliwość wyboru.

Wybór. To mnie zaskoczyło. Dotychczas patrzyłem na mapę swego życia w ściśle określony sposób. Po swojemu. Dlatego potrzebowałem kogoś z zewnątrz, aby pokazał mi inną perspektywę. Odmienną od mojej. W końcu sam nie jestem w stanie się zdysocjować do swoich problemów, czyli stanąć obok i na chłodno popatrzeć. Przecież jestem do nich zbytnio przywiązany łańcuchami własnych emocji głęboko już we mnie zakorzenionych.

Wracając do mapy. Najpierw pokazałem swoją wizję drogi. Tymczasem Maciek pytał: a dlaczego tak? A co jeśli zrobisz zupełnie inaczej? Dlaczego musi to być według Ciebie tak uszczegółowione jak lubisz? Co jeśli będzie bardziej ogólne? I okazało się, że zmiana pewnych części planu na bardziej ogólne dała mojemu umysłowi więcej luzu, przestrzeni. W efekcie więcej spokoju. A w końcu mając spokój lepiej realizować swoje zamierzenia w przeciwieństwie do sytuacji, gdzie działam ze strachem lub lękiem.

Jeśli ktoś nie wie czym jest coaching i w czym może mu pomóc niech lepiej trzyma się z daleka od coachów. Jeśli nie pracujesz i nie odrabiasz prac domowych, to nic się nie zadzieje dobrego dla Ciebie. Jeśli nie rozumiesz, kto w coachingu ponosi odpowiedzialność za Twoje efekty – zginiesz marnie i będziesz rozgoryczony, że znowu Ci się nie udało.

Na szczęście dla mnie, wszystko to dobrze wiedziałem jeszcze przed spotkaniem z Maćkiem. Dlatego też nasze spotkania przebiegały szybko, sprawnie.

Obecnie Maciek pomaga mi trzymać się naszych ustaleń. Pilnuje, abym podążając drogą, którą sobie wymarzyłem, czerpał z tego radość. W końcu dążenie do czegoś nie musi być pełne wyrzeczeń i cierpień. To przecież ja określam co zrobię i jak będę się czuł. A czuję się wspaniale!

Agnieszka Śmiejka, Grupa Kreatywna

Z panem Maciejem Kozubikiem współpracujemy w ramach projektu szkoleniowego Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży od listopada 2017 roku. Szkoła to 4 dniowe szkolenie, w ramach którego uczestnicy biorą udział w szkoleniach z profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, prospectingu i negocjacji biznesowych. Pan Maciej Kozubik prowadził zajęcia z każdego w/w przedmiotu dla 10 grup szkoleniowych.

Pan Maciej Kozubik wykazał się sporymi umiejętnościami trenerskimi i specjalistyczną wiedzą z zakresu poszczególnych etapów procesu sprzedaży. W szkoleniach chętnie korzysta z różnych form aktywizacji uczestników oraz dzieli się praktycznymi przykładami.

Jakub Nowak, Kierownik Biura Obsługi Inwestora

Dziękuję Panu Maciejowi Kozubikowi z Grupy Kozubik i Partnerzy za współpracę i zaangażowanie przy realizacji projektu Akademia Przedsiębiorczości organizowanego przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie dla uczniów siemianowickich szkół podstawowych. Zajęcia z dziećmi, prowadzone przez Macieja Kozubika, są nie tylko ciekawe i innowacyjne, ale także niewątpliwie pobudzają młodzież do kreatywnego, przedsiębiorczego myślenia i rozwijają ich umiejętność strategicznego planowania. Gra biznesowa spotkała się z dużym zadowoleniem zarówno wśród samych uczestników, jak i organizatorów projektu.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację w przyszłości.

Wicedyrektor Agnieszka Michulec – Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana

Podziękowania dla Grupy Kozubik i Partnerzy.

Składam serdeczne podziękowania za organizację warsztatów w ramach Letniej Akademii Przedsiębiorczości. Zajęcia były ciekawym doświadczeniem i przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów o szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Prowadzący wykorzystał wiele nowatorskich metod, aktywizując wszystkich uczestników oraz zachęcając ich do dalszej edukacji.

Dzięki zaangażowaniu firmy Kozubik i Partnerzy udało się w istotny sposób wzbogacić program zajęć.

Dziękujemy za okazane wsparcie, życzymy sukcesów zawodowych i mamy nadzieję na kontynuację współpracy przy okazji kolejnych edycji Akademii Przedsiębiorczości.

Fundacja Rozwoju Lokalnego

Pragniemy udzielić referencji Panu Maciejowi Kozubikowi, który przeprowadził dla naszej firmy Fundacji Rozwoju Lokalnego szkolenia sprzedażowe z zakresu: Prospectingu, Obsługi Klienta, Technik Sprzedaży oraz Negocjacji w okresie od listopada 2017 roku do czerwca 2018 przeszkalając tym samym 44 osoby podczas 146 godzin szkoleniowych.

Pan Maciej Kozubik wykonywał powierzone mu zadania należycie i sumiennie, wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz doświadczeniem zawodowym, co znacząco podniosło poziom prowadzonych szkoleń.

W związku z powyższym rekomendujemy Pana Macieja Kozubik kolejnym klientom jako rzetelnego i profesjonalnego trenera.

Łukasz Zjawiński - Prezes TechMine Sp. z o.o.

Niniejszym potwierdzam, iż Pan Maciej Kozubik przeprowadził dwa dni szkoleniowe dla uczestników TechMine Business Hub – klubu dla przedsiebiorców, chcących rozwijać szybciej siebie i swoje organizacje.

Pierwszy dzień szkoleniowy był poświęcony negocjacjom, podczas którego uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zasadami i technikami negocjacyjnymi oraz wzięli udział w wielostronnej grze negocjacyjnej.

Drugi dzień szkoleniowy był poświęcony obsłudze klienta. Poruszono kwestie związane z utrzymywaniem wysokiego standardu w kontakcie z klientem, omawiano dobre i złe praktyki, profilowano typy klientów oraz omówiono sposoby budowana lojalności klientów.

Podczas prowadzonych szkoleń Pan Maciej Kozubik wykazał się bogatym warsztatem trenerskim oraz umiejętnością jasnego przekazywania wiedzy. Uczestniczący biorący udział, wysoko ocenili przeprowadzone szkolenia.

Piotr Mechelewski, przedsiębiorca

Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały „Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Dariusz Jaszcz, Dialog Możliwości

Chciałbym przekazać moje podziękowanie za profesjonalne wsparcie w rozwoju. Jako twórca Dialog Możliwości rekomenduję jego osobę i działania jakie prowadzi. Dziękuję!

Bartosz Chmielewski, Prezes Zarządu w Chmielewski Investments

Bardzo ciekawe podejście do kontaktu z klientem dostałem nowe, ciekawe informacje odnośnie rozmowy, która bardzo naturalnie jest odbierana przez klienta.

Maciej Koper, Zawodowi Sprzedawcy

Polecam Pana Macieja jako trenera sprzedaży i zarządzania.

Jacek Bywalec

Miałem przyjemność uczestniczyć w zamkniętym szkoleniu realizowanym przez dyplomowanego coacha, pana Macieja Kozubika. Na szkolenie zostaliśmy oddelegowani we trójkę (jeszcze 2 kolegów), czego efektem miało być podniesienie sprzedaży. Z perspektywy czasu mogę potwierdzić, że szkolenie odpowiadało realnym potrzebą naszej firmy, a po jego ukończeniu zanotowaliśmy wzrost sprzedaży.

Rafał Piech, Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie

Podziękowanie dla Grupy Kozubik i Partnerzy. Partnera projektu Akademia Przedsiębiorczości za życzliwość i wkład wniesiony w realizację V edycji Akademii Przedsiębiorczości, a tym samym w rozwój i edukację najmłodszej części społeczeństwa naszego miasta.

Justyna Czempik, Coach i Trener, Joga Nidra

Dziękuję za inspirującą rozmowę (konsultację) Maćku, polecenie książek (pewnie dużo czasu by mi zajęło dotarcie do tych odpowiednich a wiadomo, że czas to pieniądz 🙂 ), dzielenie się wiedzą oraz zarysowanie różnych perspektyw i możliwości. Co dwie głowy to nie jedna!

Jakub Nowak, Biuro Obsługi Inwestora

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pragnie poinformować, że współpracuje z Panem Maciejem Kozubik z Grupy Kozubik i Partnerzy w szkoleniu przedsiębiorców i pracowników siemianowickich firm. Szkolenie było przygotowane w formie gry biznesowej 14 listopada 2017 r.

Podczas szkolenia uczestnicy mogli min. Nabyć niezbędne umiejętności zadawania pytań podczas rozmowy sprzedażowej z klientem. Jesteśmy zadowoleni z formy i treści przeprowadzonego szkolenia.

Jakub Nowak, Kierownik Biura Obsługi Inwestora

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pragnie poinformować, że współpracował z Panem Maciejem Kozubikiem z Grupy Kozubik i Partnerzy przy organizacji zajęć dla dzieci podczas Akademii Przedsiębiorczości.

Zajęcia prowadzone przez Pana Macieja Kozubika odbyły się w okresie ferii zimowych 2018 roku, raz w tygodniu i trwały 2 godziny. Uczestnicy akademii, podczas zajęć w formie Gry Biznesowej, poznali jak wielką wartość ma pieniądz oraz jak funkcjonuje świat przedsiębiorczości. Dzieci, wcielając się w przedstawicieli różnych zawodów, miały za zadanie sprzedać jak najwięcej swoich produktów. Zajęcia bardzo spodobały się młodzieży.

Urząd Miasta po raz kolejny jest zadowolony ze współpracy z Panem Maciejem Kozubikiem przy organizacji Akademii Przedsiębiorczości i ma nadzieję na współpracę w przyszłości.

 

Piotr Mechelewski, przedsiębiorca

Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały „Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Jacek Kosmalski – Dyrektor Generalny, Kancelaria Windykacyjna „Mediator”

Panie Maćku,

Prowadzę swoją firmę 10 lat, budowałem ją od podstaw w oparciu o chęć budowania biznesu (nie wiedzę i doświadczenie). Po kilku latach zorientowałem się że straciłem sporo czasu na „badania” zamiast wykorzystać wiedzę specjalistów. Jestem na etapie wyjścia z marazmu związanego ze stabilizacją, przyzwoitym w moim odczuciu poziomem dochodów, buduję Kancelarię od nowa, modernizuję procesy, wprowadzam nowe produkty, innowacje, poprawiam drobne rzeczy i duże schematy. Mam dużo chęci aby przekształcić mój biznes z lokalnej niewielkiej firmy (obecne zespół Kancelarii to 10 osób) w przedsiębiorstwo z przychodem kilkukrotnie przewyższającym obecny.

Dzięki wielkie za potwierdzenie poprawności i właściwości własnych przemyśleń w temacie strategii działania, w temacie motywacji, za zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie ludzi i relacji biznesowych, a przede wszystkim za wsparcie dla biznesu (mojego również) które można usłyszeć w Pańskim wykładzie.

Krzysztof Adamski, Sales Brain POLSKA sp. z o.o.

Miałem okazję współpracować z Maćkiem przy projekcie dla naszego klienta. Z całą odpowiedzialnością polecam Maćka jako trenera prowadzącego zajęcia oraz jako wsparcie w przygotowaniu merytorycznym projektu. Przekazane uwagi i wnioski po szkoleniu były dla nas bardzo cenne.

Joanna Książek – Gul, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana z siedzibą w Siemianowicach Śląskich w przyjemnością informuje, iż w okresie wakacyjnym w ramach zorganizowanej na terenie tutejszej placówki Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017 Firma „Grupa Kozubik i Partnerzy” była organizatorem zajęć z zakresu przedsiębiorczości.

Atrakcyjna forma przekazu oraz doświadczenie i umiejętności interpersonalne prowadzącego, Pana Macieja Kozubika uczyniły zajęcia niezwykłe, ciekawe doświadczenie dla młodych podopiecznych Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017.

Zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi urozmaiciły program oraz wzbogaciły wiedzę uczestników na temat podstaw przedsiębiorczości.

Mirosław Mikołaj Kowalczuk

Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji.

Przemysław Krawiec

Wspólnie z Maciejem współpracowaliśmy przy projekcie „Przywództwo dla Bezpieczeństwa” jego szkolenia pełne są pozytywnej energii oraz profesjonalizmu. Wysoko cenię Macieja za znajomość zagadnień z obszaru przywództwa, a także za dobór narzędzi trenerskich. Rekomenduję Macieja jako rzetelnego trenera.

Krzysztof Kamil Zarzycki

Maciej jest jedną z tych osób, które potrafią na każdym poziomie rozmowy i współpracy bardzo pozytywnie zaskoczyć. Bardzo dobrze zorganizowany, kreatywny i konsekwentny człowiek. Obiema rękami podpisuje się pod jego kompetencjami.

Małgorzata Rosicka – coach i trener

Moja przygoda z Maciejem zaczęła się od tego, że szukałam superwizora na jeden z prowadzonych przez siebie warsztatów. Superwizor, który miał być na spotkaniu wyjechał i zostałam zmuszona kogoś znaleźć. Dostałam rekomendacje na Macieja od innego trenera. Miał akurat wolny termin i zgodził się pełnić tą rolę. Przez cały warsztat coś notował, obserwował, ale cały czas był z boku nie narzucając swojej obecności. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie kiedy jako jeden z elementów superwizji po skończonych zajęciach podsunął mi do wypełnienia tabelkę z poszczególnymi obszarami kompetencji. Oczywiście udzielił mi słownej informacji zwrotnej, ale największą wartość otrzymałam w formie pisemnej, do której zawsze mogę wrócić. Z jednej strony zwrócił uwagę na potrzeby jakie są zaspokojone a jakie nie, z drugiej strony postawił oko w oko z prawdą o sobie samej i uświadomił co jest jeszcze do zmiany. Taki zestaw informacji zwrotnej to droga ku samodoskonaleniu i do podjęcia decyzji od jakiego obszaru zaczynam zmiany na lepsze. Podsumowując, jako superwizor jest właściwą osobą na właściwym miejscu i w dokładnie takim czasie jaki jest potrzebny do udzielenia superwizji. Współpracę z Maciejem w tym obszarze polecam.

Łukasz Chrzanowskie – Konsultant ds marketingu i sprzedaży, wojownikpokoju.pl

Maciej Kozubik – mniej znany trener, gdyż działa głównie na zamkniętym rynku. Uczy, jak sprzedawać, zarządzać swoim umysłem. Na swoich szkoleniach, to jego uczestnicy czują się, jak gwiazdy, a nie on sam. Lubie jego podejście w biznesie i życiu osobistym. Przekazując wiedzę pokazuj jasne i ciemne strony, danego pojęcia. Jeśli chcesz z nim iść na szczyt Maciej od razu mówi, że będzie ciężko droga wyboista i pyta wprost czy to jest, to co chcesz. Charakterny trener z zasadami. Zawsze uśmiechnięty i z ogromnym sercem do ludzi. Od Maćka nauczyłem się fajnego podejścia w biznesie, że zawsze ktoś znajdzie się, kto taniej wykona za Ciebie prace. Problem, czy ta praca da taki sam rezultat jak Twoja.

Joanna Książek – Gul, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana z siedzibą w Siemianowicach Śląskich w przyjemnością informuje, iż w okresie wakacyjnym w ramach zorganizowanej na terenie tutejszej placówki Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017 Firma „Grupa Kozubik i Partnerzy” była organizatorem zajęć z zakresu przedsiębiorczości.

Atrakcyjna forma przekazu oraz doświadczenie i umiejętności interpersonalne prowadzącego, Pana Macieja Kozubika uczyniły zajęcia niezwykłe, ciekawe doświadczenie dla młodych podopiecznych Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017.

Zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi urozmaiciły program oraz wzbogaciły wiedzę uczestników na temat podstaw przedsiębiorczości.

Jadwiga Ż.

Szczerze polecam! Ze strony Macieja spotkałam się z profesjonalnym podejściem, człowieczym zachowaniem i owocną rozmową coachingową. Dziękuję.

Jarek Jopek – Project Manager w youngmedia.pl

Jako trener buduje świetny kontakt z grupą. Twierdzi, że jest gadułą, ale w jego fachu to chyba dobrze!

Tomasz W. – pracownik bankowy

Miałem przyjemność brać udział w sesjach coachingowych prowadzonych przez Macieja. Jestem pod wielkim wrażeniem jego kompetencji i sprawności w posługiwaniu się dostępnymi narzędziami coachingowymi, przy pomocy mi w osiąganiu zaplanowanych celów. Polecam.

Jarosław Z. – Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Urodzony optymista, który potrafi „zarażać” tym optymizmem innych. Bardzo dobrze obeznany w tematyce w coachingu i szkoleń. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi.

Ewa Ch. – właściciel Internet Planet

Cenię w Maćku profesjonalizm i zaangażowanie oraz duży zasób technik, którymi bardzo chętnie się dzieli.

Tomasz W. – pasjonat Fotograf

Maciej jest coachem mądrym, kompetentnym, pełnym szacunku dla klienta. To co dla mnie szczególnie wartościowe, to świetne wyważenie między wspieraniem i stawianiem wyzwań. Mistrzowski poziom budowania partnerstwa i angażowania klienta w odpowiedzialność za proces własnego rozwoju i efekty procesu coachingowego. Zdecydowanie polecam.

Agnieszka K. – Action S.A. Brand Manager Lenovo

Maciek jest osobą, z którą spotkanie wpływa na życie i jego postrzeganie. Dzięki Maćkowi dostałam szansę na otwarcie oczu. Pozwolił mi zobaczyć jak sama kształtuję własny świat i w jaki sposób kreuję własną rzeczywistość. Wystarczy spojrzeć z dystansem na siebie i otaczający świat, żeby odkryć że nic nas nie ogranicza. To my sami tworzymy dla siebie bariery i strefy komfortu, z których trudno nam wyjść. Maciek pozwala się przebudzić. Nie dostałam żadnej recepty, a jednak odpowiednio zadawane pytania i poprowadzone sesje spowodowały, że znalazłam odpowiedzi na wiele pytań i obudziłam się.

Marta O. – fotograf, przedsiębiorca, www.catchtime.eu

Z Maciejem pracowałam w ramach programu Śląskiego Projektu Innowacji.

Bardzo szybko nawiązałam z nim bardzo dobry kontakt. W ciągu 4 miesięcy naszej współpracy dał się poznać jako osoba sympatyczna, cierpliwa i przede wszystkim bardzo elastyczna. Traktuje ludzi poważnie i tak samo chce być traktowany. Nie owija w bawełnę, ale nie daję też gotowych rozwiązań. W zamian tworzy najdogodniejsza atmosferę do określania indywidualnego celu i znalezienia do jego realizacji optymalnej ścieżki. Dodaje wiary i otuchy, nie dając przy tym złudnych nadziei, że każdy nasz pomysł jest najlepszym z możliwych. Polecam GO każdemu, kto chciałby spełniać swoje marzenia i może nawet wie jak, ale brak w jego otoczeniu dobrego duszka, który by pomógł i doradził jak zrobić to znacznie szybciej i skuteczniej. Maciej zaoszczędził mi co najmniej 4 lat na poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a także zaraził wiarą i nadzieją w to, że każdy nawet najśmielszy pomysł, ale dobrze zaplanowany, dzięki naszej determinacji może przynieść oczekiwane rezultaty. Czego on sam jest przykładem 

Katarzyna – pracownik banku

Praca z Maćkiem nauczyła mnie dwóch rzeczy: wyobraźnia jest wszystkim, Maciek jest osobą angażującą się w spieranie drugiego człowieka całym sobą. Obie te wartości zostały ze mną do dziś, choć konsekwencja, jaką dają spotkania z trenerem jest niezastąpiona. Wnioski i plan działania to niepodważalne, wymierne efekty pracy z Maćkiem. Jego umiejętność słuchania jest rzadko spotykana, upór – zmieni największego leniucha w człowieka sukcesu, a ciepły, przyjacielski charakter sesji to komfort, którego zawsze poszukiwałam w pracy nad sobą. O zasadach wpojonych na sesjach po prostu nie sposób zapomnieć –  zostały ze mną do dziś. Praca z Maćkiem to przeżycie, nie toria. Życzę go każdemu szukającemu w sobie  nowych horyzontów.

Jolanta Ł. – przedsiębiorca, Trener, Fabryka Kreatywności.

Maciej Kozubik jest trenerem współpracującym z Fabryką Kreatywności od lutego 2012 roku. Prowadzi szkolenia z zakresu negocjacji, mediacji, rozwoju osobistego, coachingu oraz technik sprzedaży i narzędzi handlowych dla klientów biznesowych i urzędników państwowych. Szkolenia prowadzi w sposób dynamiczny, potrafi kierować uwagą uczestników oraz wzbudzać ich ciekawość. Posiada duży zasób wiedzy merytorycznej oraz szeroki wachlarz ćwiczeń angażujących do działania. Z powodzeniem współpracuje z drugim trenerem. W ankietach ewaluacyjnych jest wysoko oceniany za znajomość tematu, osobowość i prezencję.

Aleksandra H. – www.aleksandraholewa.com Trener, Coach w firmie Silesia Development- Konsorcjum Inwestycyjne

Maciej to kompetentny trener oraz pełen szacunku dla klienta coach. Umiejętnie prowadzi proces wsparcia, w tym określenie celów. Najkrócej mówiąc daje „klientowi wędkę”, a nie rybę. Coaching z Maciejem wynikał ze świadomej potrzeby zmiany. Sama jestem coachem, więc zadanie Macieja nie było łatwe; czasem niesfornie wychodziłam z roli coachee i przyglądałam się jego sposobowi pracy. Maciej prowadził proces coachingu bardzo konsekwentnie. Zadawał adekwatne pytania, nie przejął odpowiedzialności za poszukiwanie rozwiązań, umiejętnie konfrontował i uporczywie pytał o cele.

 

Ryszard G. – Senior Software Developer at Tieto

Maciej is competent coach, respectful for the client. He skillfully manages support (including goals definition) and goals realization, what gives the client quite reliable „fishing rod”. This makes whole coaching process more than merely exposition or slideshow presentation.

Paweł P. – przedsiębiorca, Carenzo

Podobało  mi  się bardzo to, że wychodziłem z Twoich lekcji dość mocno „zbombardowany”  motywacją do pracy. Podoba mi się w Twojej osobie to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najbardziej utkwiło mi w głowie  nasze  pierwsze  spotkanie,  które  dało  mi  bardzo  dużo  do myślenia  i  do  dzisiaj  sobie  przypominam Twoje pytania, które mnie zmotywowały  do  dalszych  działań. Podobają mi się tego  typu  zajęcia  bo wymuszają na mnie pewne myślenie i nie jest to gotowy  pomysł  tylko  pewne  zagadnienia,  które  sam muszę rozwikłać poprzez pytania, na które sam sobie odpowiadam. Ogółem  to  podoba mi się Twoje podejście do niektórych spraw w życiu- bynajmniej   podoba   mi   się   to  jak  o tym mówisz, mam na myśli głównie tematykę działalności gospodarczej. Czasami przypominam sobie to co mi mówiłeś  i  daję  mi  to możliwość zrobienia sobie porządku w głowie i znalezienia pewnego dystansu do niektórych spraw.

Jacek S.

Dziękuję za bardzo interesujący wykład dotyczący planowania czasu. Musimy jeszcze dodać Działanie. Bez tego żadne planowanie nie pomoże.

Mateusz R.

Uczestniczyłem tylko w trzeciej części szkolenia, ponieważ wcześniej nie miałem takiej możliwości z powodu wyjazdów. Szkolenie oceniam pozytywnie. Te 8 wskazówek o zarządzaniu siebie w czasie są bardzo praktyczne i nie trudne w realizacji, a nawet wydaje się banalne. Mam nadzieję, że uda mi się je wprowadzić w życie. Dziękuję za cenne rady.

Maciej M.

jestem pierwszy raz na takim szkoleniu…

rewelacja …

od dzisiaj będę uczestniczył jak najczęściej w takich szkoleniach ..co prawda uczestniczyłem już w podobnym ale warto sobie taką wiedzę utrwalać.

Dla mnie najważniejsze były przykłady naszych celebrity, a nie sucha wiedza książkowa.

Tomasz W.

Dziękuję za wartościowy webinar. Czytałem wiele książek i artykułów na temat zarządzania sobą w czasie, ale skorzystałem z Twojej prezentacji bo była rzeczowa i podana w dobrym tempie. Zostałem zainspirowany do ‚przeproszenia się’ z papierowym kalendarzem (inspiracja M. Goliszewskiego) ciesze się ze w piątek jest za free taki wartościowy materiał. Życzę Ci dalszych sukcesów

Grzegorz K.

Bardzo interesujące szkolenie, gratuluję pomysłu. Brałem udział w wszystkich spotkaniach. Dały mi dużo do myślenia. Ja też uważam że należy naśladować ludzi sukcesu nawet w tedy gdy ich nie lubimy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Marzena

Szkolenie bardzo ciekawe, było o rzeczach prostych, a często pomijanych. Niby wszystko to wiem, ale czasami warto sobie to wszystko przypomnieć i poukładać w głowie.  dzięki za inspirujące szkolenie.

Monika Ch.

Dziękuję bardzo za konkretny I rzeczowy wykład. Niestety przegapiłam dwa poprzednie wykłady ale na pewno będę na następnym. Powiem szczerze ze metody te można wykorzystywać i w życiu zawodowy ale i w stanach lekkiej depresji, do motywowania siebie do wykonania najprostszych, codziennych obowiązkowy.

Miło się Ciebie słucha, głos masz zdecydowanie radiowy:) Pozdrawiam I do usłyszenia.

Kamil C.

Szkolenie mi się bardzo podobało, chodź było dużo wiedzy, którą już znam. Najbardziej podobały mi się przykłady Polskich Ludzi Sukcesu. Oprócz wiedzy, uczestnictwo w szkoleniu samo z siebie daję dużo motywacji.

Alina K.

Twoje szkolenie z Zarządzaniem Czasem było dziś dla mnie naprawdę potrzebne.

Nie słuchałam od początku, ale dzięki Twojemu głosowi, z bardzo wyraźną jego modulacją, wysłuchałam z uwagą Twoich cennych rad. Zarządzanie czasem jest bardzo istotne, to chcę posiąść, bo zauważyłam że za dużo czasu marnuję. Wskazówki Twoje i rozmowa na czacie są bardzo pomocne. Takie kursy jak Twój dzisiaj są bardzo potrzebne. Na poprzednich nie byłam. Dużo czytam ale stosowanie wskazówek w książkach, u mnie leży. Twoje proste , acz przemawiające rady zastosuję, gdyż za długo mam wrażenie że „nie potrafię” i trudno mi się zebrać. Tak bardzo chcę wiedzieć od czego zacząć mam by życie stawało się , inaczej… bym to ja zaczęła życie milszym postrzegać.

Uczestnik szkolenia - Zarządzanie sobą w czasie

Wczoraj z uwagą wysłuchałam Pańskiego szkolenia na temat Zarządzania sobą w czasie. Duże wrażenie zrobiło na mnie już na samym początku to jak wyjaśnił Pan temat szkolenia. Nigdy do tej pory nie pomyślałam o zarządzaniu w taki sposób. Podobały mi się przykłady metod zarządzania sobą w czasie jakie podał Pan przyporządkowując je do różnych osób. Najciekawszy przykład metody dla mnie to ten Janusza Palikota, skupienie się tylko na celu i eliminowanie niepotrzebnych działań, które można określić nawet że stanowią 95% czasu zmarnowanego. Po zastanowieniu muszę stwierdzić, że faktycznie tak jest w życiu, że można dużo robić i nic z tego nie wynika, jeśli robi się to co niepotrzebne lub to co nie prowadzi do konkretnego obranego przez siebie celu.

Uczestnik szkolenia - Zarządzanie sobą w czasie

Co do wyznaczania celów, o których powiedział Pan później, spodobała mi się informacja o tym, że należy planować każdy dzień. Z własnego doświadczenia wiem, że to dobry sposób na to by nie stracić celu sprzed oczu. Ja sama przez około pół roku poszukiwałam pracy. Planowałam każdy dzień, czytałam, uczyłam się, starałam się wypełnić czas konstruktywnie bo wiedziałam, że kiedyś wiedza z tego okresu mi się przyda. Dzisiaj pracuję, realizuję się zawodowo i wciąż się uczę. Dobre nawyki pozostają na zawsze, i to jest cenne 

Sabina Krzywosz, Prosecure

Uczestnicząc w szkoleniu prowadzonym przez Pana Macieja zyskałam motywację do pracy, chęć do dalszego rozwoju. Podczas szkolenia zdobyłam umiejętność formułowania jasnych celów, które są możliwe do zrealizowania. Zmienił się sposób postrzegania siebie samej jako osoby. Pomoc, którą uzyskałam jako młody przedsiębiorca jest bezcenna. Szkolenia prowadzone są w bardzo interesujący sposób. Pan Maciej “zaraża” optymizmem, pokazuje, że rzeczy z pozoru oczywiste  wcale takie oczywiste nie są. Umiejętności, które zdobyłam podczas szkolenia są mi pomoce  na co dzień,  ułatwiają mi organizacje pracy. W chwili obecnej  skupiam się na rozwiązywaniu problemów, a nie na samym problemie tak jak było przed szkoleniem.

Bartek N.

Spotkania coachingowe –  mentoringowe z Maćkiem najkrócej mówiąc „otwierały oczy”. Otwierały oczy na nowe możliwości, pomysły, rozwiązania. Nawet gdy czułem że nie ma wyjścia z danego problemu Maciej w magiczny  sposób pomagał mi dojść do sedna sprawy i do idealnego rozwiązania.

Innymi słowy od zera do milionera, od braku konkretnego celu do pasji, zaangażowania, poczucia szczęścia i jasnej drogi zawodowej. Dzięki Maciek za wszystko i za przyśpieszenie mojego biznesu.

Viola N.

Dziękuję za ciekawą prezentację. Sprawy nie są mi obce, aczkolwiek wiem z praktyki (nie ma czym się chwalić) jak trudno trzymać się realizacji planu w określonym czasie. Fakt jak się pali to się robi. Ale staram się to zmieniać na lepsze. Każde takie spotkanie jest dla mnie motywujące i potwierdzające że droga jest dobra.

Monika Ch.

Zacznę od tego ,że polubiłam Pana z tych konferencji, ma Pan przyjemny głos,kulturę osobistą i odbieram Pana jako sympatycznego człowieka .Tyle komplementów.:-) Co do konferencji to podana przez Pana wiedza była mi już znana, oprócz macierzy Eisenhowera i zasady 60/40. Pracuję nad swoim rozwojem osobistym w domowym zaciszu czytając wartościowe ebooki np. o motywacji, samodyscyplinie czy budowaniu magnetycznej osobowości. Podoba mi się u Pana to,że konferencja nie jest za długa, zauważyłam ,że o 20.25 już miałam spadek koncentracji, poczułam lekkie znużenie. Notowałam w wordzie, niestety nie zawsze zdążyłam zapisać to na czym mi bardzo zależało. Mówi Pan rzeczowo i mam apetyt na kolejne konferencje. Dziękuję,że bezpłatnie pomaga Pan ludziom stać się bohaterem własnego życia.

Karina

Słuchałam jeszcze jednego Pana szkolenia, dotyczącego szczęścia i tego aby marzyć i w jaki sposób marzyć skutecznie, aby marzenia zamieniły się w cele. WARTO marzyć bo z marzeń powstają cele. Spodobała mi się Pana definicja szczęścia: możliwość życia tak jak się chce. W moim przypadku przez wiele lat żyłam nie tak jak chcę, tylko jak czułam, że powinnam. Zaniedbywałam swoje prawdziwe potrzeby i dlatego sporo chorowałam. Ale teraz odszukałam siebie i swoją drogę. Pomogły mi w tym filmiki na YouTube, dotyczące samorozwoju. W jednym z nich odszukałam to o czym wspomniał Pan na końcu szkolenia: każdy człowiek posiada kilka obszarów/poziomów życia i równowaga między nimi dać może szczęście, a te obszary to: zdrowie, praca, ludzie, finanse, dusza. Należy dbać o każdy z nich i dążyć do równowagi, no i marzyć… Bo marzenia naprawdę się spełniają.

Iwona D.

Rzadko zdarzyło mi się słuchać osoby o tak pozytywnej barwie głosu i intonacji. Gratuluję.

Zrozumiałe i jasne precyzowanie wniosków – zdarzyło mi się tylko raz uczestniczyć w tak komunikatywnym szkoleniu. Również siedzę w temacie sprzedażowym ale w branży bardzo dynamicznej, reklama i marketing. Prowadzę własna firmę od ładnych paru lat, z sukcesem. Po fascynacji nlp i zabawie w manipulowanie (nie można od tego się uwolnić, to jest wiedza…) uznałam, że jest to tylko mała część pomocna w pracy z klientem. Ostatnio dodałam do tego normalność w kontaktach z klientami.

Krzysztof Business consulting, Trener, Kadra zarządzająca (źródło: http://dobrycoach.pl/coach/maciej-kozubik)

Maciej jest jedną z tych osób, które potrafią na każdym poziomie rozmowy i współpracy bardzo pozytywnie zaskoczyć. Bardzo dobrze zorganizowany, kreatywny i konsekwentny człowiek. Obiema rękami podpisuje się pod jego kompetencjami.

Rafał Piech, Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie

Proszę przyjąć moje serdeczne podziękowanie za współpracę w kolejnej edycji Akademii Przedsiębiorczości. Inicjatywa ta, mająca na celu zapoznanie najzdolniejszych, siemianowickich uczniów z działalnością tutejszych firm, jak również zobrazowanie im zagadnień związanych z aktywnością gospodarczą, to niewątpliwie cenne uzupełnienie edukacji. Udział Państwa firmy w realizacji tego zamierzenia był istotnym wzbogaceniem programu zajęć.

Dziękuję za poświęcony siemianowickim dzieciom czas i uwagę, za otwartość, przyjazną atmosferę oraz za dbałość o to, by przekazywanie wiedzy o działalności biznesowej odbywało się w przystępnej, atrakcyjnej formie. Jestem przekonany, że Państwa starania dały oczekiwany efekt, przynosząc uczestnikom zajęć interesującą wiedzę, rozbudzając ich zaciekawienie zagadnieniem, zachęcając do dalszego poznania.

Jestem pełen szacunku dla Państwa zaangażowania w dzieło kształcenia młodego pokolenia siemianowiczan, dla poczucia odpowiedzialności za jakość życia lokalnej społeczności. Mam przekonanie, że kontynuowana współpraca pomiędzy Państwa firmą i Urzędem Miasta będzie owocowała obopólnymi korzyściami.

Życzę powodzenia w dalszym rozwoju.

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana

Podziękowania dla Grupy Kozubik i Partnerzy.

Składam serdeczne podziękowania za organizację warsztatów w ramach Zimowej Akademii Przedsiębiorczości (w roku 2020). Zajęcia były ciekawym doświadczeniem i przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczestników o szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Prowadzący wykorzystał wiele nowatorskich metod, aktywizując wszystkich uczestników oraz zachęcając ich do dalszej edukacji.

Dzięki zaangażowaniu firmy Grupa Kozubik i Partnerzy udało się w istotny sposób wzbogacić program zajęć.

Dziękując za okazane wsparcie, życzymy sukcesów zawodowych i mamy nadzieję na kontynuację współpracy przy okazji kolejnych edycji Akademii Przedsiębiorczości.

Alicja S.

Pana szkolenia bardzo mi się podobają. Są rzeczowe, ponadto Pana ton głosu mnie osobiście odpowiada. Słuchałam Pana w ubiegłym tygodniu i dzisiaj zrobiłam wszystko by być na Pana szkoleniu.

Grzegorz Radłowski, Phd Sales & Management Expert, Business Trainer, Mentor & Coach, Author of business and sales books

Budowałem zespół zewnętrznych Ekspertów do realizacji wymagającego projektu. Pan Maciej bardzo dobrze od samego początku wszedł w projekt, jak również treści jakie promuje pod względem wartości pracy, którą realizuje na rzecz Klientów są naprawdę wysokiej jakości. Rekomenduje Pana Macieja jako wiarygodnego i bardzo wartościowego Eksperta, w zakresie sprzedaży i zarządzania.

Maja Szwed - grafik, fotograf, webdesigner

Duża merytoryczna wiedza, jasność komunikacji, duża chęć pomocy – tak mogłabym opisać współpracę z Panem Maciejem. Gorąco polecam!

Izabela Jaworowska, EBV Finance Sp. z o.o.

Odbyłam dziś bardzo rzeczową i inspirującą rozmowę z Maciejem dot. audytu i zaleceń dla mojego działu sprzedaży. Spostrzeżenia Macieja były bardzo merytoryczne i celne. Na pewno wykorzystam je i postaram się je wdrożyć jak najszybciej, bo nie ma na co czekać….:-) Wyśmienity kontakt interpersonalny. Maciej to trener z pasją! Ogromnie polecam.

Marta Jodłowska, Prezes zarządu w SYSTEmEG

Dziękuję za konkret! Musze przyznać, że rozmowa z Panem, to streszczenie wielu książek dotyczących opracowania modelu sprzedaży w firmie. Notatki sporządzone po rozmowie, będą dla mnie ogromnym wsparciem przy tworzeniu procesu i ustalaniu kolejnych kroków do wykonania! Dał mi Pan POWER do działania, za co serdecznie dziękuję.

Robert Szczepaniak, Trener komunikacji i wpływu w Studio Potencjału

Maciej potrafi w bardzo analityczny sposób spojrzeć na sytuację i dostrzec spory potencjał sprzedażowy tam, gdzie się go nie spodziewamy. Świetny praktyk i doradca. Ma doskonale opanowane umiejętności coachingowe i etykę pracy na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Przemysław Kostrzewa, sales/sales management/sales training, Instalcompact-Service sp. z o.o.

Duża wiedza w zakresie procesów sprzedażowych oraz zarządzania organizacją. Konsultacje z Maciejem były dla mnie dużą dawką inspiracji. Maciek pomógł mi ułożyć w głowie zestaw narzędzi, które wcześniej znałem, ale wykorzystywałem w dość ograniczonym zakresie. Pomógł mi również złapać nową perspektywę dla dość oczywistych tematów. Czasami trzeba, aby ktoś pokazał Ci jak pewne rzeczy robić inaczej, aby działać efektywniej. Na pewno do takich zadań warto skorzystać z doświadczenia Maćka, do czego wszystkich zainteresowanych zachęcam.