Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 9

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję dziewiątej część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Co dzisiaj?

W dzisiejszym odcinku opowiemy, o tym, jak wygląda rekrutacja i jakie czyhają pułapki. Wytłumaczymy co kryje się za słowami: zatrudniaj powoli, ale zwalniaj szybko. Jacek wytłumaczy dlaczego zatrudniał za kompetencje, ale zwalniał za osobowość. Wytłumaczymy jak profile osobowości wpływają na pracę w zespole. Co ma wspólnego związek i firma. Jak tytuł na wizytówce wpływa na zespół i sprzedaż.

Co za tydzień?

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 10”? Między innymi, po co robić w firmie audyt kompetencji.

Znalazłeś w filmie “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 9” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.