Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 8


Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję ósmą część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Zobacz film, a dowiedz się.

W dzisiejszym odcinku opowiemy o tym jak traktować klienta, aby nie czuł się jak jeden z wielu, czyli o indywidualnym podejściu. Wytłumaczymy dlaczego sprzedaż to często pływanie z rekinami. Przed oglądającymi uchylimy rąbka tajemniczy, a konkretnie opowiemy jak wyglądały nasze pierwsze doświadczenia w sprzedaży usług finansowych (ubezpieczeń). Wytłumaczymy dlaczego jaką rolę w długofalowej strategii firmy odgrywają umiejętności miękkie. Na końcu odpowiemy na pytanie co zrobić, gdy w firmie nie ma stanowiska jakiego oczekujesz, a zależy ci na pracy?

W kolejnym odcinku?

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, jak wygląda rekrutacja i jakich pułapek można się spodziewać.

Znalazłeś w filmie “Luźne rozmowy o biznesie” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.