Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 7

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję siódmą część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Dzisiaj będzie …

W dzisiejszym odcinku opowiemy o tym czym kończy się sprzedaż i jak zacząć finalizować proces sprzedaży. Jak należy rozumieć „nie” padające z ust twojego klienta. Jak zaczynać sprzedaż w sklepie zmieniając, wszechobecny, zwrot: „w czym mogę pomóc?”. Dowiesz się czy jaką rolę w sprzedaży odgrywają rekomendacje, zwane czasem poleceniami. Postaramy się przekonać ciebie, że wszyscy jesteśmy sprzedawcami, choć tylko część jest tego świadoma i robi to skutecznie. Opowiemy ci, jak wykorzystać kontakt ze sprzątaczką lub ochroniarzem, w procesie sprzedaży. Wszystko zamkniemy rozważaniami: jak rekrutacja wpływa na proces sprzedaży.

W kolejnym odcinku.

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, jak traktować klienta oraz opowiemy o naszych pierwszych doświadczeniach w sprzedaży.

Znalazłeś w filmie “Luźne rozmowy o biznesie” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.