Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 11

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję jedenastą część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

O czym można posłuchać dzisiaj?

W dzisiejszym odcinku opowiemy, o tym, jaki wpływ na biznes mają doświadczenia sportowe (i oczywiście w drugą stronę), w szczególności w dziale handlowym. Poznacie stosunek Jacka do punktualności oraz Maćka historię, jak to klient zapomniał o tym, że on czeka w gabinecie. Wspomni także, o bieżącej historii tej firmy.

Co można zobaczyć w kolejnej części?

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, po dlaczego przywództwo buduje się na sile, a nie na innych wartościach.

Znalazłeś w filmie: “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 11” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.