Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 10

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję dziesiątej część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Co tym odcinku?

W dzisiejszym odcinku opowiemy, o tym, po co w firmach robić audyt kompetencji. Odpowiemy na pytanie: na czym się skupiać? Na poprawie wad, czy na podnoszeniu zalet? Rozwiejemy wątpliwości: czego nie wolno outsoursować (zlecać innej firmie lub freelancerom)? Wytłumaczymy dlaczego warto budować relacje długofalowe, a nie walczyć z konkurencją.

Czego możecie się spodziewać za tydzień?

Co będzie w kolejnym, jedenastym, odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, jak doświadczenie sportowe wpływa na biznes (i odwrotnie).
Znalazłeś w filmie: “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 10” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.