Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 5

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję piątą część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu.

Dzisiaj poruszamy tematy dotyczący znajomości z przeszłości. Odpowiadamy na pytania: dlaczego inni odrzucają cię w mediach społecznościowych? Dlaczego zmieniający pracę handlowcy dalej mają klientów? Gdzie łatwiej dotrzeć do ważnych informacji, w dużej czy w małej firmie? Jaka wiedza, w firmie, powinna być dostępna dla wszystkich pracowników? Jaka jest korelacja między wiedzą i osobami w firmie? Jak jakość usług wpływa na poziom sprzedaży? Czy należy szkolić handlowców, gdy spada sprzedaż?

Co będzie w kolejnym odcinku: “Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi jaki wpływ na biznes mają oczekiwania, czy jak możemy się wzorować na startupach.

Znalazłeś w filmie elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.