Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 12

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję dwunastą część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Dzisiaj!

W dzisiejszym odcinku opowiemy, o tym, dlaczego warto konkretnie artykułować oczekiwania, a nie „owijać w bawełnę”. Z tego wyciągam wniosek, że przywództwo buduje się na sile, a składową siły jest umiejętność wyznaczenia celów. Dowiecie się jak zwalniać z klasą. Wrócimy do problematyki rekrutacyjnej, skupiając się na ogłoszeniach rekrutacyjnych i ich skuteczności. Poznacie studium przypadku – 4% skuteczność w procesie rekrutacyjnym. Dowiecie się dlaczego dowodzący musi być jeden oraz co się stanie, jeśli będzie 2 managerów zarządzających jednym zespołem? Opowiemy o znaczeniu odpowiedzialności, jej znaczeniu. Na przeciwnym biegunie znajduje się tzw. „spychologia stosowana” – o tym też wspomnimy. Co oznacza twardy charakter i patologia w hierarchii biznesowej.

Za tydzień!

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, o tym dlaczego warto skończyć studia MBA.

Znalazłeś w filmie: “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 12” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.