Luźno o biznesie odsłona 15, czyli ostatnia część pierwszej serii

W dzisiejszym odcinku wyjaśnimy, kto najczęściej korzysta z usług coachingowych i szkoleniowych. Rozwiejemy wątpliwości: kto lepiej radzi sobie z problemami (kobiety czy mężczyźni?). Czy może nie płeć, a inne czynniki mają większy wpływ? Wytłumaczymy dlaczego indywidualne podejście ma znaczenie. Kim są mało męscy mężczyźni i co kryje się za słowami: „chciałbym, ale się boję”. Maciej odpowie na pytanie dlaczego zostałem coachem, wyjaśni jak wygląda proces coachingowi. Odpowie na pytanie: czy coach korzysta z coachingu? Czego nie toleruje u swoich klientów? Czym jest higiena w pracy coacha i trenera?

Co z drugą serią „Luźnych rozmów o biznesie”?

Już za kilka tygodni zapraszam na drugą odsłonę „Luźnych rozmów o biznesie”. Tym razem moim gościem będzie Agnieszka Głód. Doświadczony manager, coach i trener, Partner w firmie Grupa Kozubik i Partnerzy. Od 15 lat realizuje wiele projektów współpracując z firmami z zakresu badania funkcji i audytów personalnych, budowania systemów kompetencyjnych i ocen pracowniczych, poprawie efektywności pracy oraz rozwoju najwyższej kadry menadżerskiej. Posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu HR-u ale również biznesową, która pomaga jej w pracy z wymagającymi klientami.

Czym jest seria „Luźno o biznesie”?

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję piętnasta, ostatnią część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Znalazłeś w filmie: “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 15” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.