Grupa Kozubik i Partnerzy w katalogu siemianowickich firm

Dołączyliśmy, jako Grupa Kozubik i Partnerzy, do firm promowanych, przez siemianowicki Urząd Miejski. Dziękujemy i zapraszam do współpracy. Więcej informacji dotyczących siemianowickich firm, można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie.

Twój partner - szkolenia dla działów handlowych.
adres: Wróbla 9b / 17, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
gsm:  504 908 360
e-mail: biuro@kozubikipartnerzy.pl
www: https://kozubikipartnerzy.pl
kategorie: Szkoły i edukacja › Kursy i szkolenia

 

Grupa Kozubik i Partnerzy prowadzi zajęcia edukacyjne (szkolenia, coaching i mentoring) skuteczne biznesowo.

Na podstawie badań przeprowadzonych w 1143 przedsiębiorstwach, właściwie zaprojektowany i prawidłowo zrealizowany proces szkoleniowy zwiększa kompetencje pracowników i przynosi konkretnie: 14% wzrostu zysku ze sprzedaży (w porównaniu z 4% wzrostem w 24.000 firmach, które nie wdrożyły programu szkoleń) oraz 33% wzrostu zysku w przeliczeniu na jednego pracownika (w porównaniu z 11% wzrostem w grupie porównawczej).

Nadal rośnie znaczenie coachingu, który pozwala przyjrzeć się funkcjonowaniu człowieka w kontekście osobistym i zawodowym: 86 % firm deklaruje zwrot z inwestycji w coaching; średnio jest 7-krotny wzrost zysków z każdej zainwestowanej złotówki; 50-krotny zysk, to wartość ROI uzyskana przez prawie co piątą firmę.

Dla nas liczy się efekt, naszych klientów.

źródło: http://www.siemianowice.pl/katalog/szkoly-i-edukacja,kursy-i-szkolenia/grupa-kozubik-i-partnerzy.293/

Znalazłeś w tekście: „Grupa Kozubik i Partnerzy w katalogu siemianowickich firm” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać wpis o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.